Заробітна плата в бюджетних установах

Заробітна плата в бюджетних установах

Ketti » 11 вересня 2014, 11:10

Помогите пожалуйста!! Если найдена ошибка при удержании подоходнего налога, а работник уволился в предыдущем месяце что делать????7
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 02 грудня 2013, 17:32
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

psi-x » 12 вересня 2014, 10:44

Ketti, сделать перерасчёт и либо доудержать либо выплатить излишне удержанную сумму. Он же не умер, сможет получить излишне удержанные деньги. А вот внести уже сложнее, потому что он может и отказаться вносить. Тогда лучше ничего не делать, может никто и не заметит :)
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 27 вересня 2012, 13:02
Звідки: New York
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: New York

Заробітна плата в бюджетних установах

Радистка_Кэт » 12 вересня 2014, 12:13

Сумма небольшая и в "плюс"? Забить, однозначно
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

Ивченко » 14 вересня 2014, 15:29

доброго дня, чи нараховується доплата за перевірку зошитів вчителю світової літератури.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 15 вересня 2014, 08:23

Ивченко написав:чи нараховується доплата за перевірку зошитів вчителю світової літератури.


ИМХО мировая литература преподается в старших классах, а в них, согласно п.37 Приказа № 102 от 15.04.1993, учителям производится доплата за проверку письменных работ.

Вчителям V-XI (XII) класів, шкіл і шкіл-інтернатів усіх типів і найменувань, в тому числі і тим, які ведуть індивідуальні та
групові заняття з учнями на дому (в лікарні або санаторії), училищ фізичної культури, старшим викладачам та викладачам вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, у тому числі заочних відділень, і професійно-технічних навчальних закладів провадиться додаткова оплата за перевірку письмових робіт з мов та літератури в розмірі 20 відсотків,
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

Ольга7479 » 15 вересня 2014, 12:07

Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, які проводки при нарахуванні та виплаті підйомних ???
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 29 жовтня 2012, 14:39
Звідки: Ахтырка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Nikita01 » 17 вересня 2014, 14:19

Подскажите как оплатить военкомат( курсы) вновь зачисленному работнику, если у него есть 3 раб.дня?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 15
З нами з: 16 квітня 2014, 11:00
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 17 вересня 2014, 16:55

Согласно последнего абзаца п.4 Порядка 100, исходя из установленному ему в трудовом договоре тарифной ставки, месячного должностного оклада.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

Chaika » 18 вересня 2014, 10:11

Підкажіть, будь ласка, вчителю встановлено 12 тарифний розряд, йому встановлено надбавку 20% за почесне звання "Заслужений працівник освіти України", а також він має педагогічне звання "Вчитель-методист", що дає право на надбавку в розмірі 15%.
Яким буде оклад вчителя?
Враховувати обидві надбавки, чи більшу?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 05 березня 2012, 08:07
Звідки: Нетешин
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 18 вересня 2014, 12:07

Chaika написав:Яким буде оклад вчителя?


Вопрос не корректен. По всей видимости у вас слишком поверхностное представление о тарификации педагогического персонала.

Chaika написав:Враховувати обидві надбавки, чи більшу?


Ответ вы найдёте в последнем абзаце п.24 Приказа МОН № 102 от 15.04.1993 wink
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

Chaika » 18 вересня 2014, 12:33

Правильно ли я понимаю последний абзац п.24 Приказа МОН № 102 : 1806 (посадовий оклад 12 розряда) + 20% (надбавка за "заслуженного") + 15% (за "Вчителя-методиста") = 2438,10 грн. - оклад с которого начисляется зарплата за часы преподавания?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 05 березня 2012, 08:07
Звідки: Нетешин
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

tstor » 18 вересня 2014, 14:55

Подскажите пожалуйста, при увольнении выплачивать ли компенсацию за неиспользованный  социальный отпуск на детей до  15 лет?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 13 січня 2014, 13:50
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Запорожская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 19 вересня 2014, 07:33

Chaika написав:2438,10 грн. - оклад с которого начисляется зарплата за часы преподавания?


Нет. В оклад, "с которого начисляется зарплата за часы преподавания" включаются еще надбавка за выслугу лет (см. Порядок № 78 от 31.01.2001) и надбавка "за престижность" (см. Постанову № 373 от 23.03.2011).

Добавлено (19.09.2014, 08:33)
---------------------------------------------
tstor написав:при увольнении выплачивать ли компенсацию за неиспользованный  социальный отпуск на детей до  15 лет?


Да, включается. В полном размере. (см. ПИСЬМО Минтруда от 03.03.2007 N 58/06/186-07)
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

Іриска_13 » 23 вересня 2014, 10:33

ТЕРМІНОВО, допоможіть! Працівнику у вересні зайво виплачено кошти (в суму "на руки" 2
рази включено суму авансу - 700 і 700 грн.). Чи можна ці кошти
повернути через касу бюджетної установи і зразу ж виплатити іншому
працівнику в рахунок заробітної плати без внесення суми на казначейський
рахунок?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 16 квітня 2013, 13:14
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Радистка_Кэт » 23 вересня 2014, 11:09

Нет. Бюджетные средства нельзя расходовать без зачисление на казначейский счет. Либо через возврат, "вдновлення кассовых", либо сделать перерасчет в следующем месяце
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

Іриска_13 » 23 вересня 2014, 11:33


Цитата написав:Нет. Бюджетные средства нельзя расходовать без зачисление на казначейский
счет. Либо через возврат, "вдновлення кассовых", либо сделать перерасчет
в следующем месяце

А чим це передбачено і регулюється?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 16 квітня 2013, 13:14
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Радистка_Кэт » 23 вересня 2014, 12:34

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИНАКАЗ02.04.2014  № 372

ІІ. Бухгалтерський облік грошових коштів
2.1. Активи установи у формі грошових коштів
включають готівку в касі, грошові кошти на рахунках у банках, грошові кошти на
рахунках в органах Казначейства, інші кошти, короткострокові векселі
одержані.
2.2. Оформлення та ведення касових операцій в
установі, приймання готівки та розрахунок ліміту каси здійснюються відповідно до
законодавства.
Касові операції оформлюються відповідними
документами, форми яких затверджені в установленому законодавством порядку.
2.3. Кошти, що фактично надійшли на ім’я
установи, зараховуються на особові, реєстраційні, спеціальні реєстраційні
рахунки, інші рахунки, відкриті в органах Казначейства, або поточні рахунки,
відкриті в установах банків, і використовуються в установленому законодавством
порядку.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

Іриска_13 » 23 вересня 2014, 13:11

Але ці кошти уже зараховані на особовий рахунок працівника, він їх просто поверне в касу і я виплачу їх як заробітну плату іншому працівнику.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 16 квітня 2013, 13:14
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Радистка_Кэт » 23 вересня 2014, 13:13

А может, вы просто договоритесь с банком и переделаете ведомость на распределение? Они снимут с его карточки деньги и кинут другому человеку

Выдавать деньги из кассы без зачисления на р/с - нельзя, это грубое нарушение. Отправьте на счет и сделайте снова платежку. Ну, или перерасчет.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

mla1989 » 23 вересня 2014, 13:24

Доброго дня! Терміново!!! Є рощпррядження про виплату премії в конкретній сумі,але написано за фактично відпрацьований час...в розрахунковому періоді є відрядження...то премію нараховувати пропорційно чи вказану в розпорядженні включати?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 83
З нами з: 30 вересня 2013, 20:32
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Киев

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість