Заробітна плата в бюджетних установах

Заробітна плата в бюджетних установах

buhg » 02 жовтня 2014, 15:56

Animone, чесно говоря у нас тарифицируют только педработников и спецов, а персонал нет, у них оклад и доплата за шкидливи умови 10%, тне знаю как быть
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 665
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 72 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Одесская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 03 жовтня 2014, 07:15

buhg написав:у нас тарифицируют только педработников и спецов, а персонал нет


Странно. В тарификационный список должны входить все категории работников предприятия. К тому же, тарификационный список является основанием для составления штатного расписания(ШР). Данные этих двух документов должны быть одинаковыми.

Загляните тогда в ШР. wink
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

buhg » 03 жовтня 2014, 08:11

Animone, в ШР у них оклад 1218 и доплата за шкидл ум 10% -121,80
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 665
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 72 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Одесская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

marina76300 » 03 жовтня 2014, 09:58

Чи дозволяється збільшувати фонд заробітної плати за рахуное економії інших видатків? ВВажаю, що ні, але ніде не можу знайти законодавство? Допоможіть. Дякую
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 200
З нами з: 21 травня 2012, 10:22
Звідки: Киев
Дякував (а): 8 раз.
Подякували: 7 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 03 жовтня 2014, 13:18

buhg написав:в ШР у них оклад 1218 и доплата за шкидл ум 10% -121,80


Animone написав:buhg, если доплата включена в должностной оклад (загляните в тарификационный список), то она корректируется вместе с окладом на коэф.повышения.


Добавлено (03.10.2014, 14:18)
---------------------------------------------
marina76300 написав:Чи дозволяється збільшувати фонд заробітної плати за рахуное економії інших видатків?


http://ukrbudget.ru/forum/58-35-2
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

IVANOV1697 » 09 жовтня 2014, 15:23

чи може бюджетна установа відмовитися від виплати авансу?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 12 березня 2014, 10:04
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Заробітна плата в бюджетних установах

Готка » 09 жовтня 2014, 22:01

При розрахунку ПДФО працівниці зіткнулися з такою проблемою. Має податкову соцпільгу як платника податку, який утримує двох  дітей віком до 18 років. Дохід за місяць склав 1260 грн. При розрахунку маємо таку ситуацію
(1260 - 6,1% - 1218)*15%= - 5,23 грн. Як таку суму відображати чи ПДФО в
такому випадку буде становити нуль грн?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 44
З нами з: 07 червня 2014, 17:13
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

eMelya » 10 жовтня 2014, 08:23

IVANOV1697 написав:чи може бюджетна установа відмовитися від виплати авансу?
Виплата зарплати двічі на місяць є не правом роботодавця, а його обов’язком.
"Заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні ... не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата". КЗпПу ст.115
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

eMelya » 10 жовтня 2014, 08:27

;19439 написав:При розрахунку ПДФО працівниці зіткнулися з такою проблемою. Має податкову соцпільгу як платника податку, який утримує двох дітей віком до 18 років. Дохід за місяць склав 1260 грн. При розрахунку маємо таку ситуацію(1260 - 6,1% - 1218)*15%= - 5,23 грн. Як таку суму відображати чи ПДФО в
такому випадку буде становити нуль грн?

(1260-6.1%) - (2*609) = -34.86 - відсутня база оподаткування. ПДФО = нуль.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

1234567890 » 11 жовтня 2014, 05:53

Добрийранок! Допоможітьменітерміново! Бюджетнійустанові в травні, серпні зняли  зарплату, тобторічний фонд по КЕКВ 2111 зменшився на 60000,00 грн. Як нам бути у звязку із ПОСТАНОВОЮ  КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 25 березня2014 р. № 110 "Питання оплати праці працівників установ, закладів таорганізацій окремих галузей бюджетної сфери",тобто я так розумію треба робитьновийштатнийрозпис з 01.10.14 року тільки по тарф.1-6 , а річна сума має бути чи вже за мінусзмінами, як що жза мінусомтоді треба перевести всіхпрацівників із з/ф на с/ф, або треба було робити нові штатитоді коли знімали ці кошти так чи ні?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 25 січня 2013, 07:51
Звідки: Сарны
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 13 жовтня 2014, 11:00

1234567890 написав:я так розумію треба робитьновийштатнийрозпис з 01.10.14


Зачем? У вас сократили ФОТ, но сомневаюсь, что под это сокращение сократили и штат? Официально приказ по сокращению штата от вышестоящей у вас есть? Это то, что касается общего фонда бюджета, по которому у вас сократили финансирования.

1234567890 написав:як що жза мінусомтоді треба перевести всіхпрацівників із з/ф на с/ф


А вот если вы решили компенсировать подобное ущемление за счет средств спец.фонда (а я сомневаюсь, что доходы спецфонда позволят содержать штат до конца года), то да, ШР нужно и то, только в том случае, если его у вас ранее не было.

Оптимальным вариантом в этом случае будет перевод работников на неполный рабочий день по собственной их инициативе или же по инициативе администрации с письменным уведомлением за 2 месяца.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

Витас9493 » 14 жовтня 2014, 21:19

Скажите пожалуйста как правильно начисляется зарплата мастера производственного обучения вождению в ПТУ. Согласно штатного расписания на одного мастера педнагрузка 1500 часов в год, но мастеров не хватает и они в среднем выполняют нагрузку 1740 часов. Значит-ли это, что при такой нагрузке нужно платить 1.16 оклада?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 14 жовтня 2014, 21:04
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Golka » 16 жовтня 2014, 14:48

Чи платиться індексація по строковому договорі? В договорі прописана сума. Головбух каже,що не можа пригнути вище суми прописаної в договорі. Чи можна якесь офіційне роз"яснення з цього приводу? Дякую.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 39
З нами з: 06 квітня 2014, 18:42
Звідки: Луцк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Андріївськарада » 22 жовтня 2014, 14:05

Подскажите,пожалуйста, платится ли выходное пособие  внешнему совместителю?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 17 жовтня 2013, 08:05
Звідки: Андреевка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 23 жовтня 2014, 07:13

Golka написав:Чи платиться індексація по строковому договорі? В договорі прописана сума.


Форма трудового договора не ограничивает права работника, а всего лишь определяет срок действия договора. (ст.23 КЗоТ)
Что касается работодателя, то он обязан выплачивать заработную плату (ст.21 КЗоТ). За нарушение норм Закона от 03.07.1991 № 1282-XII виновные лица привлекаются к ответственности. (ст.15).

Добавлено (23.10.2014, 08:13)
---------------------------------------------
Андріївськарада написав:платится ли выходное пособие  внешнему совместителю?


Уточните, речь идет о выходном пособии, которое выплачивается по основаниям, указанным в ст.44 КЗоТ или же компенсации за неиспользованные дни отпуска при увольнении?
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

Андріївськарада » 23 жовтня 2014, 08:08

Согласно ст.44 КЗоТ
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 17 жовтня 2013, 08:05
Звідки: Андреевка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 23 жовтня 2014, 08:51

В соответствии с п.8 Положения № 43

Цитата написав: 8. Звільнення з роботи за сумісництвом провадиться з підстав, передбачених законодавством, а також у разі прийняття працівника, який не є сумісником, чи обмеження сумісництва у зв'язку з особливими умовами та режимом праці без виплати вихідної допомоги.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

Марина27 » 23 жовтня 2014, 09:04

Як оплатити  працівнику (державному службовцю) роботу в вихідний день?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 81
З нами з: 17 січня 2013, 10:31
Звідки: Житомирська область
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область

Заробітна плата в бюджетних установах

Animone » 23 жовтня 2014, 09:24

Марина27 написав:Як оплатити  працівнику (державному службовцю) роботу в вихідний день?


В соответствии с нормами ст.72 и ст.107 КЗоТ
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата в бюджетних установах

Андріївськарада » 24 жовтня 2014, 07:55

Animone, спасибо большое.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 17 жовтня 2013, 08:05
Звідки: Андреевка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей