Заробітна плата в бюджетних установах

Заробітна плата в бюджетних установах

tinamar » 12 січня 2015, 21:46

киска написав:Для бюджетный предприятий начисление на зарплату 35%
де таке написано???
Для бюджетних установ єдиний внесок встановлюється у розмірі 36,3 відсотка визначеної бази нарахування.   (ст. 8. п. 5 Закону про ЄСВ після таблички ).
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 457
З нами з: 06 жовтня 2011, 09:39
Звідки: Полтавська область
Дякував (а): 12 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

орел » 16 січня 2015, 16:05

Підкажіть будь-ласка, якщо  людина працює на 0,5 ставки, то 36,3% нараховують з повної ставки?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 07 червня 2011, 12:42
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

eMelya » 16 січня 2015, 16:19

"У разі якщо база нарахування єдиного внеску (крім винагороди за цивільно-правовими договорами) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника" Закон 2464.

Я правильно понял - если доход за месяц меньше минимальной зарплаты, начисляем 36,3% на минимальную заработною плату 1218 грн.?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

buhg » 16 січня 2015, 16:22

орел, нет на сумму начисл зарплати
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 665
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 72 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Одесская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

tinamar » 17 січня 2015, 12:14

орел написав:якщо  людина працює на 0,5 ставки, то 36,3% нараховують з повної ставки?
на жаль так
eMelya написав:Я правильно понял - если доход за месяц меньше минимальной зарплаты, начисляем 36,3% на минимальную заработною плату 1218 грн.?
Правильно зрозуміли.
buhg, ні, на суму фактично нарахованої зарплати - тільки для зовнішніх сумісників
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 457
З нами з: 06 жовтня 2011, 09:39
Звідки: Полтавська область
Дякував (а): 12 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

eMelya » 17 січня 2015, 16:34

tinamar, а як бути з перехідними сумами, лікарняними, відпустками. Наприклад, в січні нарахували відпустку, в т.ч за лютий, а в лютому залишається 1-5 днів робочих днів, або повнісю відпустка. На яку суму нараховувати 36,3% у лютому? Або навпаки, працівник відпрацював тиждень і захворів, а лікарняний приніс в наступному місяці.
Як робити нарахування взагалі, коли в місяці заробітна плата + лікарняні, а ще може й договір ЦПХ? Яку суму брати для порівняння з мінімальною зарплатою. Як це показувати в персоніфікації, це ж потрібно не на фонд нараховувати 36,3%, а на зарплату кожного працівника.

P.S. Питання не конкретно до Вас, а взагалі, хочеться знайти відповіді.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

tinamar » 17 січня 2015, 21:53

eMelya, тут деякі роз"яснення, хоч логіки мало...
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 457
З нами з: 06 жовтня 2011, 09:39
Звідки: Полтавська область
Дякував (а): 12 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

tata2109 » 18 січня 2015, 01:20

tinamar написав:Прикрепления: ___2015_.doc(116Kb)
Подскажите я правильно поняла ,бюджетные организации 36,3% начисление,3,6% удержания, внешние совместители на фактически начисленную зарплату  начисляется ЕСВ,а вот основное место работы если человек на 0,5 ставки то начисление идут на 1218,00.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 44
З нами з: 14 серпня 2012, 14:27
Звідки: Сумы
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Сумская область

Заробітна плата в бюджетних установах

tinamar » 18 січня 2015, 02:10

tata2109, да, хоч 0,5 хоч 0,25 хоч три відпрацьовані дні....
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 457
З нами з: 06 жовтня 2011, 09:39
Звідки: Полтавська область
Дякував (а): 12 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

Наталекс » 18 січня 2015, 11:05

Да, час від часу не краще! Як закрутять з тими нормами, то без 100 грам не розберешся:))) це вже майже як індексація з її приколами.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (а): 38 раз.
Подякували: 9 раз.
Регіон: Кировоградская область

Заробітна плата в бюджетних установах

tata2109 » 18 січня 2015, 13:03

tinamar написав:tata2109, да, хоч 0,5 хоч 0,25 хоч три відпрацьовані дніС
 Спасибо за ответ ,просто у меня 6 человек совместителей, теперь не выгодно работать по пол дня и брать за свой счет как и болеть.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 44
З нами з: 14 серпня 2012, 14:27
Звідки: Сумы
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Сумская область

Заробітна плата в бюджетних установах

buhg » 19 січня 2015, 10:52

tinamar, потитала посилання ,ужас   спасибо
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 665
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 72 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Одесская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

Luyda8583 » 19 січня 2015, 11:55

Подскажите пожалуста у кого есть на 2015год табличка с повышением з/плати по ЄТС, с 01.01.15 -1218грн.,с 01.12.2015-1378грн..Очень нужно на формирование бюджета.

Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 16 жовтня 2014, 10:57
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

левочка » 19 січня 2015, 12:17

Неужели не видно на глваной странице ЄТС-2015??? Вот бухгалтера как нас уже затуркали!!!
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 40
З нами з: 27 липня 2011, 07:09
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Заробітна плата в бюджетних установах

Luyda8583 » 19 січня 2015, 12:55

Спасибо большое на первой странице все увидели,а увидели ли вы ошибку, в Вашей таблице и ошибка и кому теперь верить,а зарплата то не поднимается ни по какому розряду....
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 16 жовтня 2014, 10:57
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Заробітна плата в бюджетних установах

eMelya » 19 січня 2015, 13:28

Luyda8583, Евгений поправит табличку, а на сайте, с которого взята табличка, уже давно всё сделано. Вначале был предварительный расчет по цифрам Минфина, сейчас по бюджету 2015 (пояснительная записка)
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

EVGENIY » 19 січня 2015, 14:24

eMelya, 20 минут назад сделал smile На выходных не успел, там в коментах уже ругались smile
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7610
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 521 раз.
Регіон: Харьковская область

Заробітна плата в бюджетних установах

eMelya » 19 січня 2015, 14:29

EVGENIY, как раз вовремя, я успел 6 разряд подправить, там цифра от старого расчета оставалась smile
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Заробітна плата в бюджетних установах

annamastabaeva2510 » 21 січня 2015, 14:33

Спеціалісти ДФСУ в Базі знань роз’яснили який розмір ЄВ застосовують бюджетні підприємства, установи та організації, які нараховують заробітну плату (дохід) найманим працівникам?

Контролери зазначили, що бюджетні установи нараховують ЄСВ на суми нарахованої заробітної плати (доходу) найманим працівникам за видами виплат у розмірі 36,3 % та утримують із зазначених сум ЄСВ у розмірі 3,6 %.

При цьому із заробітної плати працівників, які працюють на посадах, робота на яких зараховується до стажу, що дає право на одержання пенсії відповідно до законів України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про статус народного депутата України», «Про Національний банк України», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Митного кодексу України, Положення про помічника-консультанта народного депутата України, ЄСВ утримується у розмірі 6,1%.

У разі якщо база нарахування ЄВ (крім винагороди за цивільно-правовими договорами) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на місяць нарахування заробітної плати (доходу), сума ЄСВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати та ставки ЄВ, встановленої для відповідної категорії платника.

При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставки ЄСВ застосовуються до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру без застосування коефіцієнта бази нарахування.



По материалам: buhgalter.com.ua
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 49
З нами з: 12 листопада 2014, 16:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Заробітна плата в бюджетних установах

berezka_ubr » 22 січня 2015, 07:19

Хто може пояснити, як нараховувати ЄСВ на прикладі?
Кочегар:нарахована зарплата 609 грн., утримання ЄСВ 3,6% - 21,92 грн., нараховано ЄСВ - ? грн.
Спеціаліст: нарахована зарплата 763,80 грн., утримання ЄСВ 6,1% -46,59 грн., нараховано ЄСВ -?грн.

І як бути, якщо бюджет вже затверджено, а ці новвоведення на враховані?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 129
З нами з: 31 січня 2013, 20:26
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Луганская область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей