Матеріальна допомога на оздоровлення мед працівникам

Матеріальна допомога на оздоровлення мед працівникам

Romashka » 24 травня 2012, 10:42

Якщо медсестра бере відпустку на 15 днів з 03.05.12 по 18.05.12 (за відпрацьованій період) та звільняється 19.05.12 їй матеріальна допомога на оздоровлення виплачується в повній мірі чи пропорційно до днів відпустки ?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 27 липня 2011, 14:07
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Матеріальна допомога на оздоровлення мед працівникам

user » 24 травня 2012, 12:50

Якщо бере відпустку то виплачується повністю. Прямого посилання на це в законодавстві немає, але є роз'яснення МОЗ(бюджет.бухгалтерія 27.02.12 р) про те що допомога виплачується в повному розмірі до будь-якої частини відпустки. Якщо виплачується компенсація за відпустку - допомога не виплачується.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 467
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Звідки: Полтава
Дякував (а): 43 раз.
Подякували: 34 раз.
Регіон: Полтавская Область

Матеріальна допомога на оздоровлення мед працівникам

natalika » 02 липня 2013, 09:39

Якщо лікар працює на 0,5 ставки від окладу 2200, тобто на 1100 грн. Матеріальна допомога згідно Наказу МОЗ 308/519 не повина перевищувати 1 посадового окладу за рік. Яку суму потрібно виплатити лікарю 2200 або 1100? Якщо є якесь розяснення підкажіть будь-ласка.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 10 січня 2012, 19:54
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Матеріальна допомога на оздоровлення мед працівникам

eMelya » 02 липня 2013, 12:27

natalikaПостанова 524
з 1 січня 2012 р. медичним і фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів (установ) виплачується допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу під час надання основної щорічної відпустки.

Щодо виплати медичним працівникам допомоги на оздоровлення

Бюджетна бухгалтерія №8(248)-27 лютого 2012
Відповідно до п. 1.5 Умов № 308/519 розміри посадових окладів (тарифних ставок) визначаються за тарифними розрядами Єдиної тарифної сітки, які встановлюються професіоналам, фахівцям залежно від наявної кваліфікаційної категорії, робітникам — кваліфікаційного розряду у межах діапазону, визначеного для цих посад (професій) Довідником № 117, і відображаються у тарифікаційному списку (додаток 1).
У графі 12 тарифікаційного списку відображається посадовий оклад з підвищеннями, який, у свою чергу, затверджується у штатному розписі закладу охорони здоров’я у графі «Посадовий оклад (грн.)»* відповідно до вимог постанови КМУ «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ» від 28.02.2002 р. № 228.
Зважаючи на викладене, матеріальна допомога, у тому числі й допомога на оздоровлення, яку передбачено постановою № 524, виплачується медичним і фармацевтичним працівникам у розмірі їх посадового окладу, визначеного у графі 12 тарифікаційного списку.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron