Відпустки

Відпустки

eMelya » 21 червня 2013, 15:59

neznajomka, звичайно на робочі
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Відпустки

RADANEG » 26 червня 2013, 13:04

Скажіть будь-ласка, чи входить матеріальна допомога на оздоровлення  до розрахунку середнього заробітку при нарахуванні чергової відпустки?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 57
З нами з: 30 березня 2013, 17:31
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Відпустки

orif » 26 червня 2013, 14:34

RADANEG, нет, она относится к разовым выплатам, почитайте порядок 100
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Відпустки

finansist333 » 26 червня 2013, 18:14

Підкажіть будьласка, додаткова відпустка бібліотекаря "шкідлива", чим керуватися?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 22
З нами з: 23 березня 2013, 12:14
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Відпустки

eMelya » 26 червня 2013, 21:48

orif, материальная помощь на оздоровление относится к систематической материальной помощи, но всё равно в расчет средней зарплаты при начислении отпусков и командировок не входит. Для расчета больничных и декретных входит.

RADANEG, таблица включения выплат в расчет среднего заработка Вам в помощь
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Відпустки

economist102 » 26 червня 2013, 21:48

finansist333, Я поцікавлюсь на роботі. Правда знаю, що декілька років назад нашим бібліотекарям ввели доплату за шкідливі умови праці (логічно, що і надали додаткову відпустку). Цим питанням займались досить компетентні кадровики.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 86
З нами з: 17 травня 2013, 11:47
Звідки: Черновцы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черновицкая Область

Відпустки

барвінок » 27 червня 2013, 12:32

доброго дня ! яку зарплату слід брати для розрахунку відпускних , якщо працівник ,який крім своєї основної ставки має 0,5 ставки сумісництва ? Дукую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 15 березня 2013, 14:54
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Відпустки

HNA_ubr » 27 червня 2013, 15:49

доброго всім дня,  підскажіть будь ласка ,    як розрахувати матеріальну допомогу на оздоровлення службовцю (не державному службовцю) , якщо він фактично відпрацював  6 місяців 8 днів.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 01 квітня 2011, 09:11
Звідки: Горностаевка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Херсонская Область

Відпустки

eMelya » 27 червня 2013, 16:04

барвінок, відпустка за основним місцем роботи та за сумісництвом розраховується окремо. Згідно п.6 статті 10 Закону "Про відпустки" відпустка за основним місцем та сумісництвом надаються одночасно. Виняток - сумісництво за цивільно-правовим договором, за ним відпустка не надається.

Добавлено (27.06.2013, 17:04)
---------------------------------------------
HNA, лист мінпраці від 13.09.2010р. №804/13/84-10
Обчислення середньої заробітної плати для нарахування матеріальної допомоги на оздоровлення та розрахунок середньоденної заробітної плати, яка зберігається за працівником у разі службового відрядження, провадиться згідно з нормами Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. N 100.
Пунктом 2 Порядку визначено, що у всіх випадках збереження середньої заробітної плати (крім оплати часу відпусток) обчислення середньої заробітної плати провадиться виходячи з виплат за останні два календарні місяці, що передують місяцю, в якому відбувається подія, з якою пов'язана виплата.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Відпустки

Джулианна » 30 червня 2013, 10:47

Працівник відпрацював повних 7 місяців. Написав заяву на звільнення в якій вказав відшкодувати дні невикористаної відпустки. Кількість днів відпустки за умови повного відпрацюваного року 24 дні. 24 дні/12 місяців=2*7 міс.=14 днів відпустки потрібно відшкодувати? Правильні мої розрахунки? Чи потрібно виплачувати матеріальну допомогу на оздоровлення?
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 88
З нами з: 26 жовтня 2011, 16:21
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Відпустки

nechivan » 30 червня 2013, 19:11

Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 394
З нами з: 28 жовтня 2011, 19:02
Звідки: Коростень
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Житомирская Область

Відпустки

барвінок » 01 липня 2013, 07:28

eMelya.      суміщення внутрішнє на одному підприємстві, брати тільки основну з/п? дякую !
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 15 березня 2013, 14:54
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Відпустки

eMelya » 01 липня 2013, 10:10

барвінок, для розрахунку відпустки по сумісництву брати з/п по сумісництву (не має значення - внутрішнє чи на іншому підприємстві, це інший трудовий договір).

Добавлено (01.07.2013, 11:10)
---------------------------------------------
Якщо я правильно зрозумів і мова йде про внутрішнє сумісництво, а не про суміщення посад, бо суміщення відрізняється від сумісництва і входить в основну зарплату.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Відпустки

Vibuh » 02 липня 2013, 14:23

Добрый день. Подскажите пожалуйста, если сотрудник ушел в отпуск с 01.06. по 14.07. и ему в мае выплачены все отпускные принес больничный с 04.06 по 14.06., ему приказом предоставляется  отпуск за эти дни с 15.07. по 25.07., то нужно ли делать перерасчет отпускных (именно тех которые с 15.07 по новому приказу) брать новый расчетный период? Или я должна вычесть сумму отпускных за 10 дней июня и показать их эту же сумму, но уже как за 10 дней июля?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 25 вересня 2012, 14:29
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Відпустки

zmeika » 03 липня 2013, 08:51

Допоможіть. Працівник отримав в березні лікарняний по вагітності і пологам в липні йде у відпуску , цей лікарняний враховується в розрахунок щорічної відпустки??????
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 45
З нами з: 29 лютого 2012, 20:22
Звідки: Дунаевцы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Відпустки

orif » 03 липня 2013, 11:53

zmeika, включается, вот ссылочкой кто-то уже делился, посмотрите: http://www.interbuh.com.ua/ru/documents/references/618
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Відпустки

zmeika » 03 липня 2013, 11:57

orif, це платний сайт я немаю можливості ним користуватися
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 45
З нами з: 29 лютого 2012, 20:22
Звідки: Дунаевцы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Відпустки

orif » 03 липня 2013, 12:13

zmeika, я ничего не оплачивала, просто нажала на ссылку и открылась табличка

по этой ссылке (http://planeta-inform.com.ua/uchet-d....pusknyh) можно прочесть письмо Минтруда по этому поводу (МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ЛИСТ від 22.06.2006 р. № 4201/0/14-06/13 )

***
 Виходячи з вищевикладеного, допомога по вагітності та пологам має включатись до виплат, які враховуються під час обчислення середньої заробітної плати для оплати часу відпусток.*****
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Відпустки

zmeika » 03 липня 2013, 12:24

orif, Дуже вдячна!!!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 45
З нами з: 29 лютого 2012, 20:22
Звідки: Дунаевцы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Відпустки

eMelya » 03 липня 2013, 14:00

zmeika, а я б не поспішав...
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей