Відпустки

Відпустки

Animone » 15 жовтня 2014, 13:06

optimist написав:чи враховуються періоди (дні)  перебування у відпустках  в минулому році при визначенні середньоденного заробітку  (особливо дні перебування за власний рахунок)?????


Нет. Для расчета среднедневного, период нахождения в отпуске по основаниям ст.25,26 Закона об отпусках не включается.
А вот в стаж работы, дающий право на ежегодный отпуск, засчитываются (п.4 ст.9 Закона оьб отпусках).

Как вариант, посмотрите консультацию
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Відпустки

svetlana@@@ » 16 жовтня 2014, 15:19

Друзі! Терміново необхідна допомога - заплуталася!!!! 
ситуація: працівник пішов у відпустку на 33 к.дн. з 01.06.2014 р З 05.06.2014 року на лікарняний до 18.07.2014р , з 19 по29.07.2014 - продовжено відпустку і з 30.07.2014р по 10.10.2014 р. знову на лікарняному. з 11 продовжено відпустку.
Запитання: Чи необхідно перераховувати суми відпускних??? І як  саме?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 30 січня 2014, 22:49
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Відпустки

UCHENIK » 17 жовтня 2014, 12:39

Коллеги, кто-нибудь с июля 2014г. начислял корректировку отпускных? Если "Да", сбросьте пожалуйста ссылку на таблицы коэффициентов. СПАСИБО smile
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 29
З нами з: 12 листопада 2013, 13:29
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Відпустки

Winse » 26 жовтня 2014, 15:06

Animone, подскажите  пожайлуста, если работник до 16.10.2014 был на должности по которой положено 32 к. дня отпуска,а с 16.10.2014 переведен на должность в 28к. дней. С 01.11.2014 идет в очередной отпуск, сколько дней отпуска ему положено в таком случае?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 25
З нами з: 08 лютого 2014, 16:32
Звідки: Днепрорудное
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Відпустки

yaoleg » 26 жовтня 2014, 20:17

Winse, якщо працівник працює більше як 6 місяців, то можете надати відпустку сроком на 28 к.д. smile

P.S. Взагалі то, потрібно знати з якої дати по яку працівник заробляв відпустку на 32 дні, а вже потім напевно можна буде сказати.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2346
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 269 раз.
Регіон: Винницкая область

Відпустки

Animone » 27 жовтня 2014, 07:41

Winse написав:если работник до 16.10.2014 был на должности по которой положено 32 к. дня отпуска,а с 16.10.2014 переведен на должность в 28к. дней.

Этих данных недостаточно. Как верно заметил yaoleg

yaoleg написав:потрібно знати з якої дати по яку працівник заробляв відпустку

а точнее, согласно ст.9 Закона об отпусках, для установления продолжительности отпуска, нужно установить стаж работы по занимаемым должностям, который дает право на ежегодный отпуск. Не исключено, что по первой должности работник уже использовал это право, поскольку полной продолжительности отпуск может предоставляться в первый год работы по окончании шести месяцев. А это означает, что вы должны сделать перерасчет по факту.  wink
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Відпустки

Winse » 27 жовтня 2014, 22:20

yaolegAnimone, работник принят 01.12.2013 т.е. на должности 32к.дня ноходился с 01.12.2013 по 15.10.2014
с 16.10.2014 переведен на должность в 28к.дн
в отпуске небыл, должен пойти с 01.11.2014
сколько дней отпуска положено в этом случае
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 25
З нами з: 08 лютого 2014, 16:32
Звідки: Днепрорудное
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Відпустки

yaoleg » 27 жовтня 2014, 23:02

Winse, краще надати відпустку 32 к.д. за період роботи з 01.12.2013 по 30.11.2014.

Розрахуємо кількість днів невикористаної відпустки
1.  (32/12)*10,5=28 к.д., де 32 - відпустка на попередні посаді, 12 - місяців, 10,5 - відпрацьовано місяців;

2. (28/12)*1,5=3,5 к.д., де 28 - відпустка на поточній посаді з урахуванням відпустки у листопаді, 12 - місяців, 1,5 - відпрацьовано місяців з урахуванням майбутньої відустки(з 16.10.2014 по 02.12.2014);

3. Отже, 28+4=32 к.д. відпустки(за правилами округлення 3,5 календарних днів слід округлити до 4 календарних днів).

yes
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2346
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 269 раз.
Регіон: Винницкая область

Відпустки

Animone » 28 жовтня 2014, 08:21

Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Відпустки

Ann1811 » 28 жовтня 2014, 14:52

Підкажіть як правильно нарахувати відпускні лікарю ЗПСЛ в такій ситуації:
з 09.01.2014 по 05.11.2014 року працює на посаді головного лікаря і додатково виконує обовязки 0,5ст лікаря ЗПСЛ, з 05.11.2014 закінчується термін строкового договору гол.лікаря і працівника з 06.11.2014 переводять на посаду лікаря ЗПСЛ (+0,5 ставки залишаються), а з 10.11.2014 року він пише заяву на відпустку.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 18 квітня 2014, 09:56
Звідки: Черкассы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская Область

Відпустки

wife » 30 жовтня 2014, 14:02

Підкажіть будь-ласка, чи має право працівник брати відпустку на 1-2 дні (робочі) щонеділі на протязі 2-х місяців?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 20
З нами з: 10 лютого 2014, 11:24
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Відпустки

yaoleg » 30 жовтня 2014, 18:58

wife, якщо він їх "заробив", то має право. Але за погодженням роботодавця, а не тоді коли забажалося працівнику smile
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2346
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 269 раз.
Регіон: Винницкая область

Відпустки

Марина27 » 31 жовтня 2014, 14:46

Підкажіть, як правильно нарахувати та виплатити грошову компенсацію за не використану відпустку державному службовцю, який звільняється в останній день перебування в декретній відпустці по догляду за дитиною до 6 років?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 81
З нами з: 17 січня 2013, 10:31
Звідки: Житомирська область
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область

Відпустки

vera4071 » 14 листопада 2014, 14:10

Підскажіть будь-ласка чи надається зовнішним сумісникам чорнобильська відпустка для 4 категорії (6 календарних днів). як законодавчо це пояснити?Дякую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 14 листопада 2014, 13:49
Звідки: Мироновка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская Область

Відпустки

Радистка_Кэт » 14 листопада 2014, 14:50

Марина27 написав:Підкажіть, як правильно нарахувати та виплатити грошову компенсацію за не використану відпустку державному службовцю, який звільняється в останній день перебування в декретній відпустці по догляду за дитиною до 6 років?
Берете период ее работы до момента выхода в отпуск до 3 лет... Этот период исключается. То есть, выплачиваете за столько дней, за сколько она имеет права до конца декретного отпуска с учетам отгулянного отпуска
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Відпустки

Animone » 14 листопада 2014, 16:50

vera4071 написав:чи надається зовнішним сумісникам чорнобильська відпустка для 4 категорії

Нет. Ответ на этот вопрос уже был озвучен здесь. Кроме того, это следует из вполне авторитетной консультации, опубликованной в разделе Горячая линия кадровика (см.Правило 8)

... згідно з пунктом 5 Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2005 № 936 (далі — Порядок № 936), виплата компенсацій та допомоги певних видів, передбачених Законом № 796, проводиться за місцем основної роботи (служби) громадян організаціями та фізичними особами — суб’єктами підприємницької діяльності без утворення юридичної особи, та військовими частинами.

А частиною першою статті 23 Закону про відпустки передбачено, що за рахунок коштів організацій, призначених на оплату праці, або за рахунок коштів фізичної особи, в якої працюють за трудовим договором працівники, здійснюються витрати лише на оплату відпусток, передбачених Законом про відпустки.


Оскільки «чорнобильська» відпустка Законом про відпустки не передбачена, а її оплата для працівників-сумісників не передбачена Порядком № 936, то за час такої відпустки сумісникам заробіток не зберігається.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Відпустки

vera4071 » 17 листопада 2014, 12:16

а якщо вже виплатили суміснику,то необхідно кошти внести на чорнобильський фонд,а потім як правильно відобразить в бухгалтерській проводкі?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 14 листопада 2014, 13:49
Звідки: Мироновка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская Область

Відпустки

mamochka » 17 грудня 2014, 11:21

у вересні були нараховані і виплачені відпускні за жовтень, тоді ж була виплачена матеріальна допомога на оздоровлення (систем.виплата). Ця матеріалка відноситься до жовтня?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 344
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 0 раз.

Відпустки

Радистка_Кэт » 17 грудня 2014, 13:25

Материалка относится к тому месяцу, в котором віплачена
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Відпустки

mamochka » 17 грудня 2014, 13:30

Радистка_Кэт, дякую
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 344
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron