Відпустки

Відпустки

Светлана1736 » 28 березня 2013, 15:59

Підскажіть, будь ласка! На підприємстві виплачена одноразова премія всім працівникам. Чи треба включати в розрахунок відпускних суму цієї премії?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 215
З нами з: 04 січня 2013, 11:06
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Херсонская Область

Відпустки

EVGENIY » 28 березня 2013, 20:04

Светлана1736, конечно нет!! Премии типа к 8 марта ко дню независимости и т.п. не учитываются в расчёте отпускных!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7608
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 519 раз.
Регіон: Харьковская область

Відпустки

Светлана1736 » 02 квітня 2013, 13:21

EVGENIY , дякую.

Добавлено (02.04.2013, 13:21)
---------------------------------------------
Працівник із бюджетної установи йде у відпустку з 01 квітня. Якого числа йому потрібно виплатити відпускні, якщо згідно ст.21 Закону про відпустки ""Заробітна плата працівникам за час відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до її початку. "". тобто якщо відпускні виплачені 01 квітня - то це вже порушення чи ні?Що робити в такому випадку?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 215
З нами з: 04 січня 2013, 11:06
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Херсонская Область

Відпустки

EVGENIY » 02 квітня 2013, 19:39

Светлана1736, ну чтоб не ошибиться лучше было бы выплатить 28.03. (хотя я считаю что крайний срок 29.03. но со мной многие не согласны), выплата 01.04 это уже нарушение и влечёт за собой если мне не изменяет память 512 грн. штрафа, но это если инспектор по труду захочет указать это нарушение!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7608
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 519 раз.
Регіон: Харьковская область

Відпустки

Инна1990 » 03 квітня 2013, 07:20

Доброго ранку, колеги! Поясніть мені з теоретичного та практичного боку як діяти в такій ситуації: Я головний бухгалтер в бюдж.установі, працювала безперервно з квітня 2011 року по вересень 2012 року по договору ЦПХ, а з жовтня 2012 року і на сьогодні працюю по трудовому договору. Протягом усього періоду не ходила у відпустку. ПИТАННЯ: За який період можна йти у відпустку і чи маю право на матеріальну допомогу на оздоровлення?
wink
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 69
З нами з: 01 лютого 2012, 13:56
Звідки: Борзна
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская Область

Відпустки

Светлана1736 » 03 квітня 2013, 08:01

EVGENIY. я по поводу відпустки- адже у нас бюджетна установа і в березні я не можу виплатити відпускні за квітень ?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 215
З нами з: 04 січня 2013, 11:06
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Херсонская Область

Відпустки

mulberry » 03 квітня 2013, 15:45

Инна1990, скоріш за все, за період, коли ви працювали за договором ЦПХ, відпустка не належиться. Щоб себе перевірити, підніміть цей договір та переконайтесь.Як правило угоди ЦПХ не передбачають відпусток, лікарняних і т.д., а тільки виконання певної роботи за певну винагороду. А от з жовтня 2012 по 1 -е квітня у вас за трудовою угодою (яка передбачає все страхування, підпорядкування правилам внутрішнього трудового розпорядку, відпустки щорічні та додаткові і т.д) є відпрацьовано повних 6 місяців. а тому зг.ЗУ"Про відпустки" маєте право на відпустку повного розміру ( половина з якої-авансом, звісно) за пророблений період з 01.10.12 по 30.09.13. Про матеріалку на оздоровлення конкретно обговорювалось в іншій вітці, забийте в Пошук.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Cortés

Відпустки

EVGENIY » 03 квітня 2013, 20:09

Светлана1736, это называется: "Вилазь синку приїхали!"  biggrin

Светлана1736 написав:і в березні я не можу виплатити відпускні за квітень -по перше : немає планів
обоснуйте почему это вы не можете выплатить в марте отпускные за апрель??? Вас ЗАКОН обязывает это делать! Нет планов не давайте отпуск (или планируйте правильно)!! Помоему про резерв на оплату отпусков тоже в КЗОТЕ написано каждый должен такой делать в независимости от формы собственности!!

Светлана1736 написав:по друге : на 01 квітня буде дебіторка
с какого перепуга это дебеторка?? Начислено и перечислено в марте!!! Никакой дебеторки нет! А вот скрытая вами кредиторка присутсвует!!!!!

Светлана1736 написав:потрібно включати суму відпускних за квітень у нарахування березня і відображати у персоніфікації? Але ж це теж порушення?
Да отображать нужно в отчёте за март, и в отчёте нужно показать что это начисления за апрель, это обычная практика и для этого там и придумали ставить месяц за который начислили!!! И никакое это не нарушение!!

Ваше нарушения я описал выше!! НЕВЫПЛАТА ОТПУСКНЫХ ЗА ТРИ ДНЯ ДО НАЧАЛА ОТПУСКА!!!!!!!! Из личного опыта это штраф 512 грн.!!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7608
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 519 раз.
Регіон: Харьковская область

Відпустки

neznajomka » 17 квітня 2013, 18:54

Поможіть! Працівниця була оформлена 18.10.2004р.  В 2012 році вона брала відпустку на 11 днів. Звільняється 15.04.2013р. Скільки днів відпустки при звільнені вона буде мати?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 03 січня 2013, 15:25
Звідки: Долина
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская Область

Відпустки

mulberry » 17 квітня 2013, 20:20

neznajomka, а ви що, за 9 років роботи надали працівниці тільки 11 календарних днів? Не можу собі навіть уявити, наскільки ваша працівниця цінна співробітниця, що постійно працює без відпусток senile . Яка тривалість її основної відпустки та чи належаться їй якісь додаткові відпустки? Можливо, що їй також належаться якісь види соціальних відпусток? Без цих знань ми спільно не порахуємо кількість днів невикористаної відпустки.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Cortés

Відпустки

Садлій Алла » 18 квітня 2013, 09:43

за попередні роки вона брали відпустку 28 днів, тобто 24 дні основної та 4 додаткової тільки за 2012рік вона взяла 11 днів...отже я їй маю доплатити ще 13 днів за 2012рік?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 18 березня 2013, 12:58
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Відпустки

orif » 18 квітня 2013, 11:21

ПАНТЕРКА, период считается не за календарный год, а с даты приема работника

Если последний период, за который она получила полный отпуск (28 к.д) с 18.10.10 по 17.10.11, то ей положена еще часть отпуска за период с 18.10.11 по 17.10.12  - 17 к.д. (28-11) + за период с 18.10.12 по 15.04.13 - 15 к.д. 

Если она взяла 11 дней  за период с 18.10.12 по 18.10.13, то ей положена 4 дня (15-11)
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Відпустки

Садлій Алла » 19 квітня 2013, 11:47

период с 18.10.12 по 15.04.13 - 15 к.д. А чому саме 15 днів? Якщо 28 днів /12 місяців = 2,33 і 2,33*5 відпрацьованих місяців до дня звільнення то виходить майже 12 днів. Чи як?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 18 березня 2013, 12:58
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Відпустки

orif » 22 квітня 2013, 07:15

ПАНТЕРКА, я считаю так:
Расчет компза отпуск
Дкомп. = Д відп. х (Д відпр. – С відпр.) : (365 (або 366) – С),

де
Д комп. — кількість днів відпустки, що підлягають компенсації;
Д відп. — кількість днів відпустки, що належить працівникові;
Д відпр. — кількість фактично відпрацьованих календарних днів поточного робочого року;
С відпр. — кількість святкових і неробочих днів, що припадають на відпрацьований період;
С — кількість святкових і неробочих днів, що припадають на робочий рік 365 (або 366) — кількість днів у році

кол-во дней отпуска (28) х отраб дней (180) - празники в отраб (3) : дней в году (365) - празники в году (10) = 13,96 дней

извиняюсь, и правда допустила ошибку (посчитала октябрь в полностью отработанный месяц, а не с 18 числа). Получается компенсация положена за 14 к.д.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Відпустки

Садлій Алла » 22 квітня 2013, 09:56

а ще мені цікавить, якщо працівник в минулому році використав 14 днів відпустки а решту днів хоче взяти в поточному році.основна відпустка - 24 дні і 4 дні додаткової. то йому виплачувати 28-14=14 днів чи 24-14=10днів. Тобто чи пропадають ці 4 додаткові дні відпустки чи ні?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 18 березня 2013, 12:58
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Відпустки

orif » 22 квітня 2013, 10:10

ПАНТЕРКА, отпуска никогда не пропадают, так что: 28-14=14
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Відпустки

Садлій Алла » 22 квітня 2013, 11:45

Дякую!
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 18 березня 2013, 12:58
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Відпустки

Ивченко » 22 квітня 2013, 13:03

Подскажите, как правильно индексировать отпускные- период июнь 2012-май 2013
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Відпустки

eMelya » 22 квітня 2013, 13:35

написав:Подскажите, как правильно индексировать отпускные- период июнь 2012-май 2013

Имеется ввиду коэффициент корректировки отпуска? Повышения окладов были согласно тарифной сетки?
Если коротко, то месяцы ПОСЛЕ последнего повышения не "индексируються". Коэффициент предыдущих периодов высчитывается путем деления последнего повышенного оклада на оклад соответствующего месяца (периода).
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Відпустки

EVGENIY » 22 квітня 2013, 19:26

Добавлю что такие коэффициенты округляются до пятого знака т.е. к примеру 1,01234
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7608
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 519 раз.
Регіон: Харьковская область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість