Який тарифний розряд?????

Який тарифний розряд?????

Animone » 11 листопада 2014, 08:34

Lana3233 написав:який тарифний розряд у секратаря загальноосвітньої школи і чи залежить він від освіти?

Согласно Приложения № 11 к Приказу МОН № 557 - 4-й тарифный разряд.
Нет. См. Справочник квалификационных характеристик. Выпуск 1
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Re: Який тарифний розряд?????

dl100488djm » 14 вересня 2015, 15:51

Підскажіть будь - ласка, який тарифний розряд присвоюють головному економісту централізованої бухгалтерії відділу освіти (без стажу),з дипломом екоміст - магістр
Новачок
Новачок

Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область

Старлена » 03 грудня 2015, 13:10

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, ми новостворена бюджетна організація, нам дали схему посадових окладів (завідувач канцелярії-847, діловод-609, ОКН-711), як правильно розрахувати посадові оклади? Дякую!
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Винницкая Область

Натали22 » 05 серпня 2016, 13:02

Добрий день. В мене теж питання: Бухгалтер без вищої освіти (свідоцтво (з 5-ками) курсів бухгалтерів за період СРСР): 15 років працював бухгалтером сільської ради, потім 5 років головним бухгалтером с/р (держслужба), потім бухгалтером районного відділу культури 9 розряд ( не в.о. головного бухгалтера (бо права першого підпису по вимогах казначейства небуло, але робота по посадових обов*язках відповідна(гол.бух. знаходився в відпустці по догляду)),Потім бухгалтерські працівники були звільнені за скороченям і прийняті на роботу безпосередньо в заклади культури. Розряд теж 9. Є право другого "другого" підпису (після директора і бухгалтера(другий підпис(основний))). Бухгалтери в штатних розписах були і є без визначення конкретних категорій чи "без категорії", просто два "бухгалтера". В 2016 передані заклади до міської ради. Люди не звільнялись. Розряд залишився 9. Чи правильно визначений розряд враховуючи, що людина освіти вищої немає, але великий успішний досвід роботи на різних бухгалтерських посадах?
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Хмельницкая Область

petrikirina » 19 березня 2017, 22:03

Підскажіть, я працюю у дитячому садочку бухгалтером 3 місяці, освіта вища ( спеціаліст) стаж 10,4 роки, на попередній роботі було присвоєно категорію провідного спеціаліста, на який розряд я можу прентидувати? Дякую.
Новачок
Новачок

Регіон: Днепропетровская область

wenux » 10 травня 2017, 12:18

добрий день!
Працюю бухгалтером 1,5 роки - тарифний розряд 7. Маю освіту магістра з спеціальності Банківська справа (економічний університет)
Який тарифний розряд мені повинен бути присвоєний на даний час?
дякую )
Новачок
Новачок

Регіон: Тернопольская область

svetik1803 » 15 січня 2018, 15:22

Доброго дня!
Підкажіть будь-ласка чи правильно мені встановлений тарифний розряд: првцюю в ЦСССДМ 5 років. Освіта повна вища (спеціаліст), досвід роботи майже 10 років. В звязку зі зняттям посадової особи(пров.спесіаліст), а перевід на звичайного працівника центру(ФСР) присвоїли 3 розряд. Нас працює 2 особи. Фінансує нас сел.рада Чи правильний розряд?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 1 раз.
Регіон: Кировоградская область

Бондарь Наталия » 13 квітня 2018, 15:18

Якщо вчитель початкових класів вищої категорії веде ГПД. Як йому оплатити: як спеціалісту чи по вищій категорії?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 1 раз.

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей