Премія 300% і більше

Премія 300% і більше

Муракасі » 22 грудня 2012, 23:08

Чи можна виплатити премію державним службовцям в розмірі 300% і більше? Чи буде це правомірно? Чи краще цю суму виплатити двома преміями: за місяць та за підсумками року?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 32
З нами з: 01 лютого 2012, 16:45
Звідки: New York
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: New York

Премія 300% і більше

QWERTY_ubr » 24 грудня 2012, 21:47

cry
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 71
З нами з: 28 листопада 2010, 23:48
Звідки: Коростышев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская Область

Премія 300% і більше

Муракасі » 25 грудня 2012, 07:56

Що це означає?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 32
З нами з: 01 лютого 2012, 16:45
Звідки: New York
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: New York

Премія 300% і більше

Наталекс » 25 грудня 2012, 09:12

трохи сумнівно, дивлячись, що прописано у вашому Положенні про преміювання і чим ви керуєтесь для нарахування премії (наприклад, наказ вищестоячої на керівника про преміювання), а якщо працюєте в органі місцевого самоврядування, то там керуєтесь власно затвердженим Положенням про преміювання, де можна обумовити розмір максимально нарахованої премії. Виплатіть премію за місяць і по підсумках за квартал і.т.д.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (а): 38 раз.
Подякували: 9 раз.
Регіон: Кировоградская область

Премія 300% і більше

2506Z » 25 грудня 2012, 10:44

дивлячись куму ще виплачується премія, якщо керівнику чи заступнику тільки з дозволу органу вищого рівня, (постанова 268 п.6). також існують в деяких міністерствах порядки преміювання відповідно до яких визначається відсоток премії. А загалом обмеження не визначені нормативними актами. Тільки у разі не уточнення розрахунків до кошторисів по заробітній платі стосовно преміювання, працівники ДФІ напишуть в порушення постанови 228 cool
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 15 грудня 2011, 16:46
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Премія 300% і більше

IRENE » 25 грудня 2012, 15:47

Если в Положении о премировании нет ограничения в размере (%) премии, то почему бы и не выплатить? Есть деньги, нет ограничений - платите. Но! Все таки лучше выплатить премией за месяц и премией по итогам года (как Вы знаете, она не учитывается при расчете средней
з/п для расчета отпускных)
Радует что кто-то может выплачивать и получать такие премии gifts
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 187
З нами з: 19 травня 2011, 09:44
Звідки: Херсон
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Херсонская Область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: ccd.balta@gmail.com і 3 гостей