Аліменти та поштовий збір

Аліменти та поштовий збір

Tatyana2013 » 13 січня 2013, 18:07

Підкажіть, будь ласка, як утримувати поштовий збір з аліментів?Відповідно до наказу Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" від 27.11.2012 №940 "Про затвердження Тарифів та інші послуги поштового зв'язку",з суми понад 150 грн. береться 8 грн. + 1% від суми,але у цьому самому наказі пишется стосовно поштового переказу до 500 грн. береться 6%.Яка сума поштового збору з 400 грн.? 12 грн.(8 грн.+400*1%) або 24 грн. (400*6%) wacko
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 12 січня 2013, 20:16
Звідки: Снигиревка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Аліменти та поштовий збір

zema » 13 січня 2013, 23:57

так Ви ж уважно читайте) Буде 12 грн(8грн+1%)..........6%-то для іноземних держав-якщо ви в Росію аліменти будете перераховувати...)
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 35
З нами з: 17 жовтня 2011, 07:23
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Аліменти та поштовий збір

Tatyana2013 » 15 січня 2013, 20:12

zema, дякую)
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 12 січня 2013, 20:16
Звідки: Снигиревка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Аліменти та поштовий збір

на_та » 31 травня 2013, 09:09

З якої суми доходу утримують аліменти : після утримання  ПДФО або ПДФО+ ЕСВ? Чи змінювався порядок утримання з 2005 року? Який нормативний акт?
таня 18121963
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 19:24
Звідки: Снигиревка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Николаевская область

Аліменти та поштовий збір

на_та » 31 травня 2013, 10:24

Ось що я знайшла ,тепер думаю, як правильно!!! Чекаю на поради?
1-ЗАКОН   УКРАЇНИ           Про виконавче провадження
Стаття70. Розмір  відрахувань  із заробітної плати та інших доходів
Розмір відрахувань із заробітноїплати та інших видів доходівборжника  вираховується із  суми,  що залишається після утримання   податків.

2-З А К О Н   У К Р А Ї Н И   Про збір та облік єдиноговнеску на загальнообов'язковедержавне                       соціальне
страхування
Стаття 8. Розмір єдиного внеску та пропорції його розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування ..
2. Єдиний  внесок  не  входить  до   системи   оподаткування. Податкове законодавство не регулює
порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску.

3.КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 26 лютого 1993 р. N 146
Київ
Про перелік видів доходів,
які враховуються при визначенні розміру аліментів
на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб ,,,,,
13. Утримання аліментів провадиться з суми заробітку
(доходу), що належить особі, яка сплачує аліменти, після утримання
з цього заробітку (доходу) податків.
 
таня 18121963
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 19:24
Звідки: Снигиревка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Николаевская область

Аліменти та поштовий збір

eMelya » 31 травня 2013, 14:20

на_та, а в виконавчому листі що написано?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Аліменти та поштовий збір

на_та » 31 травня 2013, 19:02

eMelya, у листі 1/4 від заробітку і все...
таня 18121963
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 19:24
Звідки: Снигиревка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Николаевская область

Аліменти та поштовий збір

EVGENIY » 31 травня 2013, 19:08

на_та, Конечно после удержания ПДФЛ и ЕСВ! ЕСВ это не налог но обязательный платёж!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7599
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

Аліменти та поштовий збір

EVGENIY » 31 травня 2013, 19:13

Алименты отчисляются из суммы доходов плательщика алиментов (в частности, зарплаты), оставшейся после удержания НДФЛ, взносов на пенсионное и социальное страхование. В форме № 1ДФ удержанная сумма алиментов не отражается.
У получателя суммы алиментов не подлежат обложению НДФЛ и не отражаются в годовой налоговой декларации, за исключением алиментов, полученных от нерезидента (пп. 165.1.14 НКУ). В форме № 1ДФ полученная сумма алиментов отражается с кодом признака дохода 140 (приложение к Порядку № 1020).
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7599
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

Аліменти та поштовий збір

eMelya » 01 червня 2013, 11:34

на_та, якщо в виконавчому листі не вказано інше, бо на основі постанови суду, або виконавчого органу стягуються аліменти, згідно Сімейного кодексу гл. 15, то аліменти беруться з суми зарплати (враховуючи постанову 146) за винятком податків (зборів), як описав EVGENIY.

Про це пишуть різні фахівці, посилаючись на п.13 постанови 146 та на ч.1 ст. 70 закону № 606 "Про виконавче провадження". Для прикладу стаття в НиБУ (Податки та бухоблік) №15 за 2012 р., стаття в "Бюджетній бухгалтерії" №16 25.04.2011 р. ст 29.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Аліменти та поштовий збір

на_та » 01 червня 2013, 15:01

Спасибо большое ,коллеги, облазила весь инет. Мнения разделились: одна половина  только подоходный- т.к. только он и есть налог,а вторая половина: минус  пенсионный и подоходный. А в суме алиментов  разница! Мамочка рада tongue ,а папочка  не очень angry  .
Я в понедельник пойду в прокуратуру, задам этот вопрос, может они ответят ,мамочки  к ним  бегут с жалобами.
таня 18121963
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 19:24
Звідки: Снигиревка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Николаевская область

Аліменти та поштовий збір

Viky_Ways » 17 лютого 2014, 10:11

Здраствуйте, подскажите пожалуйста, кто знает, в декабре и январе начисляли алименты меньше 30% прожиточного минимума ребенка, как теперь исправить?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 17 лютого 2014, 10:03
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Аліменти та поштовий збір

eMelya » 17 лютого 2014, 10:25

Viky_Ways, а при чём тут прожиточный минимум ребёнка и алименты? Если речь идет об удержании алиментов, то это решает исполнительная служба. Или я не в теме...
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Аліменти та поштовий збір

Animone » 17 лютого 2014, 12:57

Viky_Ways написав:в декабре и январе начисляли алименты меньше 30% прожиточного минимума ребенка, как теперь исправить?

Прежде, чем что-либо исправлять, изучите предписание в Исполнительном листе и, как вариант, посмотрите консультация на эту тему ЗДЕСЬ
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Аліменти та поштовий збір

GREENSKY » 05 березня 2014, 10:58

Підкажіть, будь-ласка, як правильно провести утримання аліментів, а саме з якої суми: Нарахування-ЄСВ-ПДФО-Профспілкові внески???? Чи профспілкові внески до уваги не брати??

Якщо працівника прийняли на посаду 19.02.14р. та за лютий йому нараховано 568грн. Як правильно утримати аліменти за лютий, якщо в виконавчому зазначено 1/4 доходів, але не менше 30% прож.мін. на дитину (385,80грн.) починаючи з дати призначення на посаду???
Чи правильно буде якщо в лютому 568,65-34,69(ЄСВ)-5,69(Профсп.)=528,27 - з/п без податків
528,27-385,80(аліменти)=142,47грн. - працівнику.

Добавлено (05.03.2014, 10:58)
---------------------------------------------
Підкажіть, будь-ласка, як правильно провести утримання аліментів, а саме з якої суми: Нарахування-ЄСВ-ПДФО-Профспілкові внески???? Чи профспілкові внески до уваги не брати??

Якщо працівника прийняли на посаду 19.02.14р. та за лютий йому нараховано 568грн. Як правильно утримати аліменти за лютий, якщо в виконавчому зазначено 1/4 доходів, але не менше 30% прож.мін. на дитину (385,80грн.) починаючи з дати призначення на посаду???
Чи правильно буде якщо в лютому 568,65-34,69(ЄСВ)-5,69(Профсп.)=528,27 - з/п без податків
528,27-385,80(аліменти)=142,47грн. - працівнику.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 26
З нами з: 07 травня 2013, 15:02
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Николаевская Область

Аліменти та поштовий збір

eMelya » 05 березня 2014, 12:49

GREENSKY, профспілкові внески не є обов'яковим утриманням, тому їх не потрібно знімати. Я не знаю про пропорційність утримання аліментів відповідно відпрацьованого часу відносно ситуаціїї "не менше 30% прож.мін. на дитину", але в даній ситуацїї можливо все таки сума аліментів становить 385,8 грн., якщо щось додаткове не вказано в виконавчому листі.

P.S. Передивився статті 182 та 184 Сімейного кодексу України, нічого про виплату аліментів пропорційно відпрацьованому часу не наведено. Можливо у когось є яка інформація поділіться, дуже цікаво.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Аліменти та поштовий збір

Татуана » 22 січня 2015, 09:32

Підкажіть, хто небуть перераховував аліменти на карточку через платіжне доручення? Як бути коли на карточку зараховується сума мінус 1%, як заплатити це 1 %? З якого КЕКВ?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 24 вересня 2013, 07:50
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість