Премія 10% згідно постанови КМУ №268 від 09.03.2006р.

Премія 10% згідно постанови КМУ №268 від 09.03.2006р.

Радистка_Кэт » 09 лютого 2015, 21:32

Если она идет по положению как ежемесячная (это не значит, что она обязательно должна быть каждый месяц) - то она не разовая
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Премія 10% згідно постанови КМУ №268 від 09.03.2006р.

Dasha3152 » 19 лютого 2015, 11:07

Радистка_Кэт написав:Если она идет по положению как ежемесячная (это не значит, что она обязательно должна быть каждый месяц) - то она не разовая
Если за прошлый год ниразу не платилась премия руководителю, в этом году такая возможность есть, как лучше сделать надбавкой за складність та напруженість ( у руководителя уже есть надбавка за особливі умови роботи) или премией. Если ее выплатять в этом месяце ( положення про преміювання нет, но разработаем его и в положении укажим что можно выплачивать ежемесячые премии в рамках экономии ФОП) то изменится ли базовый период для руководителя при віплате премией?????Спасибо!
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 67
З нами з: 17 листопада 2014, 13:18
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Премія 10% згідно постанови КМУ №268 від 09.03.2006р.

Радистка_Кэт » 19 лютого 2015, 11:15

Суммарный размер надбавок не может превышать 50%.

Поэтому делайте положение о ежемесячной премии по приказу раз в месяц в пределах экономии ФОТ, на индексацию это не влияет
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Премія 10% згідно постанови КМУ №268 від 09.03.2006р.

Dasha3152 » 19 лютого 2015, 11:43

Радистка_Кэт написав:Суммарный размер надбавок не может превышать 50%. Поэтому делайте положение о ежемесячной премии по приказу раз в месяц в пределах экономии ФОТ, на индексацию это не влияет
Спасибо огромное Вам,  а где о превышении этом можно посмотреть?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 67
З нами з: 17 листопада 2014, 13:18
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Премія 10% згідно постанови КМУ №268 від 09.03.2006р.

Радистка_Кэт » 19 лютого 2015, 14:05

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 07.11.2007 р. N 8379/0/14-07/13
Щодо встановлення надбавок за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи державним службовцям  
Міністерство праці та соціальної політики України на лист щодо встановлення надбавок за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи державним службовцям повідомляє.
Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів" (зі змінами) керівникам відповідних органів у межах установленого фонду оплати праці надано право установлювати працівникам надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця та вислугу років.
Надбавка за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи установлюються до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця та вислугу років, залежно від конкретних завдань, що стоять перед відповідним органом виконавчої влади, у разі сумлінного та якісного виконання працівником протягом певного періоду своїх посадових обов'язків, професіоналізму, компетентності, ініціативності та відсутності порушень виконавської і трудової дисципліни за наказом керівника.
Отже, надбавка за високі досягнення у праці може встановлюватися працівникам за якісне, своєчасне і в повному обсязі виконання функцій (обов'язків), встановлених положеннями про відповідні органи та посадовими інструкціями, а також з урахуванням їх ініціативи, особистого вкладу в загальні результати роботи.
Надбавки за виконання особливо важливої роботи встановлюються на чітко визначений термін, тобто на період виконання цієї роботи, з метою стимулювання прискорення її виконання та підвищення якості виконуваної роботи. При встановленні такої надбавки повинна бути чітко визначена кінцева мета роботи і терміни виконання.
Розмір зазначених надбавок керівним працівникам і спеціалістам департаментів, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів, які безпосередньо займаються розробленням проектів нормативно-правових актів, проводять експертизу проектів таких актів (якщо положеннями про підрозділи передбачено виконання такої роботи) може бути збільшено до 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця та вислугу років.
Ураховуючи наведене, підпунктом 1 "в" пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 268 передбачено встановлення працівникам надбавки за високі досягнення у праці або надбавки за виконання особливо важливої роботи. При цьому ці надбавки можуть бути встановлені в розмірі до 50 або до 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років.
 
Заступник Міністра 
М. Солдатенко 
 
Надруковано:
"Бюджетна бухгалтерія",
N 1, 7 січня 2008 р.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Премія 10% згідно постанови КМУ №268 від 09.03.2006р.

Dasha3152 » 20 лютого 2015, 09:55

Радистка_Кэт написав:Поэтому делайте положение о ежемесячной премии по приказу раз в месяц в пределах экономии ФОТ, на индексацию это не влияет
Уже сколько информации перечитала, правльно ли я понимаю, потому как везде пишут что изменение размера ежемесячной премии не влияет на индексацию т.е. в этом месяце 50%, в прошлом 40%,тогда базовый не меняется, а если премия с момента приема на работу руководителю не выплачивалась ниразу, а в этом месяце начнут первый раз выплачивать, не будет ли февраль базовым месяцем???Спасибо огромное за ответы, просто голова уже кипит,  скоро зарплату считать, а я не знаю убирать эту индексацию в связи  премией или нет  uhm
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 67
З нами з: 17 листопада 2014, 13:18
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Премія 10% згідно постанови КМУ №268 від 09.03.2006р.

veta3699 » 20 лютого 2015, 10:27

Dasha3152 написав:.е. в этом месяце 50%, в прошлом 40%,тогда базовый не меняется, а если премия с момента приема на работу руководителю не выплачивалась ниразу, а в этом месяце начнут первый раз выплачивать, не будет ли февраль базовым месяцем???Спасибо огромное за ответы, просто голова уже кипит, скоро зарплату считать, а я не знаю убирать эту индексацию в связи премией или нет
Якщо вперше премію надають щомісячну, передбачену умовами  оплати праці, то місяць стає базовим. Подальші коливання розміру відсотка премії не впливають на базовий місяць.
Одноразові премії не впливають на базовий, навіть якщо раніше їх ніколи не надавали.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 354
З нами з: 17 грудня 2014, 10:02
Звідки: Одесса
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Одесская Область

Премія 10% згідно постанови КМУ №268 від 09.03.2006р.

Dasha3152 » 20 лютого 2015, 10:49

veta3699 написав:Якщо вперше премію надають щомісячну, передбачену умовами  оплати праці, то місяць стає базовим. Подальші коливання розміру відсотка премії не впливають на базовий місяць. Одноразові премії не впливають на базовий, навіть якщо раніше їх ніколи не надавали.
Спасибо вот меня именно это и интересовало, начало выплаты ежемесячной премии!
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 67
З нами з: 17 листопада 2014, 13:18
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: Премія 10% згідно постанови КМУ №268 від 09.03.2006р.

Лесичка » 21 листопада 2016, 11:47

Скажіть будь-ласка, надбавка за високі досягнення у праці була у розмірі 25% , з 18.11.2016 року встановили 40%, як правильно нарахувати надбавку? з моменту надання чи з 01.11.2016 року?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 71
З нами з: 26 березня 2015, 13:59
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: Премія 10% згідно постанови КМУ №268 від 09.03.2006р.

yaoleg » 21 листопада 2016, 13:47

Якщо в наказі не вказано конкретної дати, то з дати видання наказу.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2346
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 269 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: Премія 10% згідно постанови КМУ №268 від 09.03.2006р.

Лесичка » 21 листопада 2016, 16:50

Скажіть будь-ласка а де це прописано в законі? бо в наказі не в казано дату з якого числа , а наказ сам від 18.11.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 71
З нами з: 26 березня 2015, 13:59
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: Премія 10% згідно постанови КМУ №268 від 09.03.2006р.

yaoleg » 21 листопада 2016, 20:03

От того хто видав такий наказ і запитуйте, яким нормативним документом керувався і нехай пропише конкретну дату з якої встановлюється ця надбавка.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2346
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 269 раз.
Регіон: Винницкая область

Поперед.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron