компенсація за невикористану відпустку

компенсація за невикористану відпустку

romashka853555 » 20 вересня 2013, 10:31

чи має право людина взяти компенсацію замість відпустки?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 38
З нами з: 28 травня 2013, 08:42
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

компенсація за невикористану відпустку

mulberry » 20 вересня 2013, 10:52

romashka853555, має, частково, читайте ст.24 ЗУ "Про відпустки"
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Cortés

компенсація за невикористану відпустку

yaoleg » 20 вересня 2013, 13:27

romashka853555, працівник повинен відбути 24 к.д. основної відпустки, а залишок відпустки за бажанням може отримати грошима! wink
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

компенсація за невикористану відпустку

Ivanka » 21 вересня 2013, 16:59

yaoleg написав:працівник повинен відбути 24 к.д. основної відпустки
а не 14

Добавлено (21.09.2013, 17:59)
---------------------------------------------
yaoleg написав:працівник повинен відбути 24 к.д. основної відпустки
а не 14
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 60
З нами з: 25 травня 2012, 15:15
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Тернопольская область

компенсація за невикористану відпустку

yaoleg » 21 вересня 2013, 21:37

Ivanka, 
Цитата написав:За бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24 календарних дні.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

компенсація за невикористану відпустку

ИринаБУХ » 25 вересня 2013, 09:47

Підскажіть будь ласка. Працівниця виходить з відпустки по догляду за дитиною до 3 років 01.04.2013. з 01.04.2013 вона бере 3 дні відпустки щорічної , а потім зрізу - лікарняний   з 04.04.2013 по 12.04.2013. З 15.04.2013 вона оформляє відпустку по догляду за дитиною до 6 років.  У вересні 2013 року працівниця звільняється. Яким чином розрахувати компенсацію за невикористану щорічну відпустку? Брати до уваги 14 календарних днів з 01.04.2013 по 14.04.2013 (лікарняний і відпустка) чи розраховувати, виходячи з окладу?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25 вересня 2013, 09:37
Звідки: Хмельницкий
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

компенсація за невикористану відпустку

tinamar » 21 жовтня 2013, 23:51

yaoleg написав:працівник повинен відбути 24 к.д. основної відпустки, а залишок відпустки за бажанням може отримати грошима
Обмежень щодо посад і держслужби немає, я ж правильно розумію? Може бухгалтер сільської ради взяти відпустку на 24 кал. дні (положено 30кал.днів), решта компенсація зрідно поданої заяви і виданого розпорядження і вийти на роботу на 25 день, за який буде виплачена компенсація?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 457
З нами з: 06 жовтня 2011, 09:39
Звідки: Полтавська область
Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Полтавская область

компенсація за невикористану відпустку

yaoleg » 22 жовтня 2013, 05:33

Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

компенсація за невикористану відпустку

tinamar » 22 жовтня 2013, 06:02

yaoleg, спасибі. Тобто можна компенсувати 6 днів і за роботу в ці дні нарахувати зарплату. Я перепитала, тому, що у нас на лист один, що КЗпП однаковий для всіх, буде лист другий, який, щось обмежує.... Десь бачила, що якщо відпустка держслужбовця 30 кал. днів, то щось не положено, а що саме ніззя не пам"ятаю і не знайду ту інформацію
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 457
З нами з: 06 жовтня 2011, 09:39
Звідки: Полтавська область
Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Полтавская область

компенсація за невикористану відпустку

Walentina_ubr » 12 листопада 2013, 12:50

Допоможіть, будь-ласка, якщо людина пропрацювала з 05.09.2013 р. по 12.11.2013 р., то компенсація згідно п.2 Порядку 100 розраховується за період з 01.10.2013 р. по 01.11.2013 р. - середньоденний заробіток (за один повністю відпрацьований місяць?). Чи береться весь фактично відпрацьований час для розрахунку середньоденного заробітку? Зазделегідь дякую...
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 14 серпня 2013, 16:27
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Закарпатская область

компенсація за невикористану відпустку

Радистка_Кэт » 12 листопада 2013, 13:00

Да, с 01.10 по 31.10
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

компенсація за невикористану відпустку

vodolejka » 16 листопада 2013, 20:13

Якщо при розрахунку кількості днів невикористаної відпустки виходить 2,5 кд.дні. До якого числа закругляти 2 чи 3?
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 53
З нами з: 16 травня 2012, 21:12
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская область

компенсація за невикористану відпустку

yaoleg » 16 листопада 2013, 20:20

vodolejka, 3 wink
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

компенсація за невикористану відпустку

Петя » 06 грудня 2013, 12:58

Компенсація за невикористану відпустку  працюючим працівникам які відбуди 24 к.дні виплачується у аванс чи у зарплату чи за три дні до числа наказу про компенсацію ?Дякую.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 20 вересня 2013, 14:35
Звідки: Шишаки
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская Область

компенсація за невикористану відпустку

Paradeigma » 06 грудня 2013, 13:15

См. ст.116 КЗоТ
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 147
З нами з: 01 липня 2012, 19:35
Звідки: Ялта
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Крым

компенсація за невикористану відпустку

orif » 06 грудня 2013, 13:23

Петя написав:за три дні до числа наказу про компенсацію
так точно не пойдет, как без приказа бухгалтерия узнает, что нужно начислять компенсацию?

я в приказе пишу: "начисление и выплату провести в (месяц) 2013" и выплачиваю вместе с зарплатой
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

компенсація за невикористану відпустку

саюн » 08 грудня 2013, 09:25

у ващому випадку береться тільки жовтень місяць для розрахунку суми,
а от для визначення кількості днів компенсації за невикористану відпустку період роботи весь з 05.09 по 12.11,
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 47
З нами з: 25 грудня 2012, 06:52
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

компенсація за невикористану відпустку

Lanfir » 13 лютого 2014, 13:13

Помогите пожалуйста разобраться в ситуации. Человек увольняется ему положена компенсация. у человека отпуск 24 дня основной та дополнительный  6 дней по ЧАЕС.  положена ли компенсация за неиспользованый отпуск по ЧАЕС? Управление соц. защиты говорит начисляйте но не указывайте в отчете что это компенсация, а просто отпуск. Но получается нестыковка. если проверка то это компенсация а в отчете отпуск?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 17 квітня 2013, 15:43
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

компенсація за невикористану відпустку

Animone » 13 лютого 2014, 14:25

Lanfir написав:положена ли компенсация за неиспользованый отпуск по ЧАЕС?

Согласно ст.24 Закона об отпусках компенсации при увольнении подлежат дни ежегодного отпуска, а также дополнительные отпуска работникам имеющих детей. Из разъяснения Минтруда в Письме від 17 листопада 2006 р. № 415/13/116-06 следует, что

Цитата написав:... відпустка, яка надається на підставі статей 20 та 21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» не відноситься до виду щорічних відпусток, а тому на них не може бути поширене право на виплату компенсації,передбачене статтею 24 Закону України «Про відпустки», а також порядок надання щорічної відпустки, право на перенесення та поділ щорічної відпустки на частини відповідно до статей 10, 11 та 12 цього ж Закону.

Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

компенсація за невикористану відпустку

Lanfir » 13 лютого 2014, 15:00

Это оптуск по ст 47 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Це додаткова щорічна відпустка.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 17 квітня 2013, 15:43
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість