Податкова соціальна пільга 2013

Податкова соціальна пільга 2013

eMelya » 02 липня 2013, 09:30

Лена, Ви можете написати заяву на пільгу на обох підприємствах (відповідальність за це несе працівник). Але в декларації за рік прийдеться доутримати податок, тому що згідно ст.169 ПКУ п.169.1.1 та бюджету 2013 Ви маєте право на суму пільги 50% прожиткового мінімуму на 1 січня звітного року (573.50 грн) на зменшення доходу, отриманого від одного роботодавця. Якщо заяву написати на обох підприємствах, то пільга буде застосовуватися два раза, що суперечить ПКУ.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Податкова соціальна пільга 2013

novi4ok » 10 липня 2013, 08:58

Працівник користувався ПСП у 2012 році згідно поданої заяви. У 2013 році заяву не надав, але ПСП бухгалтер застосовував. Як правильно зробити перерахунок і які наслідки для бухгалтера?
Чи брати письмову згоду працівника на перерахунок (утримання) із заробітної плати?
Чи потрібно сплачувати штраф у розмірі 100% недоплати податку згідно статті 169.2.4. за рахунок винної особи?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 69
З нами з: 12 жовтня 2012, 07:21
Звідки: Киев
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Киев

Податкова соціальна пільга 2013

eMelya » 10 липня 2013, 09:09

novi4ok, Щорічне поновлення заяви про застосування пільги Податковим кодексом не передбачено і в разі дотримання вимог ст. 169 цього Кодексу податкова соціальна пільга застосовується до заробітної плати платника податку з дня отримання роботодавцем заяви про застосування пільги.
Однак якщо у платника податків виникає право на застосування податкової соціальної пільги з інших підстав, ніж тих, що зазначені у попередній заяві, такий платник повинен подати нову заяву з відповідними підтвердними документами.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Податкова соціальна пільга 2013

Svetik2 » 08 серпня 2013, 13:18

Подскажите, если льготой на детей пользуется муж, а жена, находясь в отпуске по уходу за ребёнком до з-х лет вышла на роботу на неполный рабочий день, сможет ли пользоваться льготой на себя или нет.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 24
З нами з: 22 листопада 2011, 18:39
Звідки: Вознесенск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Податкова соціальна пільга 2013

orif » 08 серпня 2013, 15:00

Svetik2, сможет
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Податкова соціальна пільга 2013

Svetik2 » 08 серпня 2013, 21:11

Спасибо!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 24
З нами з: 22 листопада 2011, 18:39
Звідки: Вознесенск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Податкова соціальна пільга 2013

Люда3774 » 29 серпня 2013, 11:43

Добрий день! Підскажіть будь ласка, працюючі пенсіонери мають право на соціальну пільгу по прибутковому податку?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 07 лютого 2013, 18:50
Звідки: Новоукраинка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская Область

Податкова соціальна пільга 2013

eMelya » 29 серпня 2013, 11:56

Люда3774, мають,якщо напишуть заяву
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Податкова соціальна пільга 2013

Люда3774 » 29 серпня 2013, 15:32

Дякую!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 07 лютого 2013, 18:50
Звідки: Новоукраинка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская Область

Податкова соціальна пільга 2013

Ирков » 04 вересня 2013, 09:53

Подскажите пожалуйста, одинокая мать, зарплата 1955 грн, один ребёнок.Ей положена социальная льгота?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 18 січня 2013, 11:11
Звідки: Одесса
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Податкова соціальна пільга 2013

eMelya » 04 вересня 2013, 12:01

Ирков, нет, НСЛ до 1610 грн
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Податкова соціальна пільга 2013

vesna_ubr » 04 вересня 2013, 12:17

Всім привіт !!! Підскажіть будь-ласка працівниця ( посадова особа місцевого самоврядування)  була в декреті з 2010 року, не виходячи на роботу звільнюється. Нарахували 5 днів за невикористану перед декретом відпустку 225,74 грн .Заяви на ПСП не було. Утримали подоходний без пільги 31,80 грн, ЄВ 13,77 грн.  Так?    Приємної праці!
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 24
З нами з: 13 лютого 2012, 14:22
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Податкова соціальна пільга 2013

eMelya » 04 вересня 2013, 12:23

Як правило, якщо давно працює, не обов'язково кожний рік писати заяву. Не думаю, що податкова зверне на це увагу, аби працівниця не ображалася smile
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Податкова соціальна пільга 2013

Ирков » 04 вересня 2013, 15:59

Почему одинокой матери не положена налоговая социальная льгота при зарплате 1955 грн, если размер  нсл составляет 150 %, или я не так понимаю?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 18 січня 2013, 11:11
Звідки: Одесса
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Податкова соціальна пільга 2013

orif » 04 вересня 2013, 16:39

Ирков, потому что предел для получения льготы - 1610
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Податкова соціальна пільга 2013

Ирков » 05 вересня 2013, 09:07

а если 1955 з.пл. и двое детей до 18 лет, одному из родителей положено?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 18 січня 2013, 11:11
Звідки: Одесса
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Податкова соціальна пільга 2013

orif » 05 вересня 2013, 09:50

Ирков, тогда да (умножаете предел на кол-во детей 1610х2=3220 - предел для этого родителя)
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Податкова соціальна пільга 2013

eMelya » 05 вересня 2013, 09:51

Ирков, двое и больше детей предел для НСЛ 1610*кол-во детей, в данном случае до 1610*2=3220 грн положена льгота, которая так же умножается на кол-во детей (1955-ЕСВ-573,5*2)*15%, второй родитель тоже имеет право на детскую льготу только до 1610 грн
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Податкова соціальна пільга 2013

orif » 05 вересня 2013, 10:17

eMelya написав:второй родитель тоже имеет право на детскую льготу только до 1610 грн
может вы имели в виду, что второй родитель может пользоваться льготой на себя?

169.4.1. ...
При цьому граничний розмір доходу, який дає право на отримання податкової соціальної пільги одному з батьків у випадку та у розмірі, передбачених підпунктом 169.1.2 та підпунктами "а" і "б" підпункту 169.1.3 пункту 169.1 цієї статті, визначається як добуток суми, визначеної в абзаці першому цього підпункту, та відповідної кількості дітей.....
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Податкова соціальна пільга 2013

eMelya » 05 вересня 2013, 10:38

orif, как-то разбирали этот вопрос:

http://www.buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=32538 (Приклад 3)
http://www.visnuk.com.ua/ua/pubs/id/2150 (Приклад 3)

Вопрос только в граничной сумме доходов.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей