Податкова соціальна пільга 2013

Податкова соціальна пільга 2013

orif » 05 вересня 2013, 14:09

eMelya, спасибо, почитала
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Податкова соціальна пільга 2013

Ирков » 05 вересня 2013, 15:03

orif, спасибо большое

Добавлено (05.09.2013, 16:03)
---------------------------------------------
eMelya, спасибо большое
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 18 січня 2013, 11:11
Звідки: Одесса
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Податкова соціальна пільга 2013

торчин » 06 вересня 2013, 11:04

Працівник працює і за основним місцем отримує заробітну плату в сумі 2500,00грн. соціальною пільгою не користується. Чи може він користуватися соціальною пільгою за місцем роботи по сумісництву в іншій установі де він оформлений на 0,5ставки і отримує дохід 737грн.?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 13 лютого 2012, 09:54
Звідки: New York
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: New York

Податкова соціальна пільга 2013

orif » 06 вересня 2013, 11:36

торчин, конечно может, это право человека - выбирать где ему пользоваться льготой
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Податкова соціальна пільга 2013

eMelya » 06 вересня 2013, 13:55

хотя в итоге могут добрать НДФЛ по итогам годовой декларации, как это уже трактуют с индексацией - повышение дохода, в том числе и за совместительством влияет на базовый месяц и по основному месту работы.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Податкова соціальна пільга 2013

Марина27 » 04 жовтня 2013, 10:09

Підкажіть, чи вважається одинокою матір'ю жінка розлучена, якій судом призначено отримання аліментів???????? Які документи вимагати?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 81
З нами з: 17 січня 2013, 10:31
Звідки: Житомирська область
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область

Податкова соціальна пільга 2013

eMelya » 04 жовтня 2013, 11:31

Марина27,
Одинокою матір'ю (батьком) або опікуном, піклувальником вважаються особи,які на момент застосування роботодавцем пільги, визначеної
підпунктом "а" підпункту 169.1.3 пункту 169.1 статті 169 Кодексу, маючи дитину (дітей) віком до 18 років, не перебувають у шлюбі, зареєстрованому згідно із законом.
Що потрібно:
• заява;
• копія свідоцтва (дубліката свідоцтва) про народження дитини (дітей) або документ із зазначенням відомостей про батька дитини в Книзі реєстрації актів цивільного стану, чи документи, які підтверджують вік дитини (дітей), затверджені відповідним органом країни, в якій іноземна фізична особа - платник податку постійно проживав (проживала) до прибуття в Україну;
• копія рішення органу опіки і піклування про встановлення опіки чи піклування (якщо із заявою звертається опікун або піклувальник);
• копія свідоцтва про шлюб та свідоцтва про смерть (якщо із заявою звертається вдова або вдівець);
• копія паспорта.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Податкова соціальна пільга 2013

Лилия210490 » 06 листопада 2013, 18:00

Підкажіть, будь ласка, чи потрібно працівнику чи роботодавцю подавати заяву на отримання соц.пільги у податкову?Дякую
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 80
З нами з: 20 листопада 2012, 16:44
Звідки: Сумы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская Область

Податкова соціальна пільга 2013

eMelya » 06 листопада 2013, 22:31

Лилия210490, в податкову не потрібно подавати заяву, заява подається роботодавцю по одному робочому місцю
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Податкова соціальна пільга 2013

Лилия210490 » 07 листопада 2013, 09:43

Дякую. А якщо заробітна плата працівника 1600 грн. Він громадянин Російської федерації, але має в Україні постійне місце проживання. Чи має в такому випадку він право на соціальну пільгу??Дякую
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 80
З нами з: 20 листопада 2012, 16:44
Звідки: Сумы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская Область

Податкова соціальна пільга 2013

eMelya » 07 листопада 2013, 10:17

Лилия210490, мабуть має, але краще проконсультуватися у юриста

15.1. Платниками податків визнаються фізичні особи (резиденти і нерезиденти України), юридичні особи (резиденти і нерезиденти України) та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об'єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об'єктом оподаткування згідно з цим Кодексом або податковими законами, і на яких покладено обов'язок із сплати податків та зборів згідно з цим Кодексом.

З урахуванням норм абзацу першого підпункту 169.4.1 пункту 169.4 цієї статті платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги:
169.1.1. у розмірі, що дорівнює 100 відсоткам розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року, - для будь-якого платника податку.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Податкова соціальна пільга 2013

Лилия210490 » 07 листопада 2013, 14:32

Дякую! і ще одне запитаннячко!Якщо в установі працює студент (оклад 1608), то яка соц.пільга йому належить?? 150 % (згідно п.169.1.3) чи 50 % (п. 169.1.1)??Дякую
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 80
З нами з: 20 листопада 2012, 16:44
Звідки: Сумы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская Область

Податкова соціальна пільга 2013

eMelya » 07 листопада 2013, 16:38

ПСП «не може бути застосована до: … заробітної плати, яку платник податку протягом звітного місяця отримує одночасно з доходами у вигляді стипендії, грошового чи майнового (речового) забезпечення учнів, студентів, аспірантів, ординаторів, ад’юнктів, військовослужбовців, що виплачуються з бюджету» [ПКУ, пп. 169.2.3 п.169.2 ст.169 р. IV]
Таким чином, студент, який навчається за державні кошти й отримує стипендію з бюджету права на ПСП не має.
Решта студентів, а саме: всі студенти ВНЗ, окрім екстернатної форми навчання, які навчаються за державний кошт, але не отримують стипендію з бюджету, та студенти, які навчаються на контрактній основі мають право на ПСП 150%.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Податкова соціальна пільга 2013

наталия8996 » 07 листопада 2013, 19:52

підкажіть будласка, я одинока мати двох дітей, як мені розрахувати податок з фіз осіб,якщо нарахавано мені в цьому місяці 2405,87гр це з/п за півмісяця відпустка за півмісяця та матеріальна допомога на оздоровлення. единий внесок 6,1%-146,76
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 06 травня 2013, 11:27
Звідки: Новгород-Северский
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская Область

Податкова соціальна пільга 2013

EVGENIY » 07 листопада 2013, 21:01

наталия8996, (2405.87-146.76-1147)*15% - это если отпуск не переходящий, если же отпуск припадает и на следующий месяц то в следующем месяце будет перерасчет!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7599
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

Податкова соціальна пільга 2013

eMelya » 07 листопада 2013, 21:38

EVGENIY, (2405.87-146.76-1147)*15% - это вариант для соцльготы НКУ п.169.1.2 (100%), если одинокая мать то НКУ п.169.1.3 а (150%) - (2405.87-146.76-1720.50)*15%. Но если вообще речь идет о заявлении на НСЛ с детьми до 18 лет.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Податкова соціальна пільга 2013

EVGENIY » 07 листопада 2013, 21:47

eMelya, ну да, я чо то не обратил внимания, что одинокая, как то сразу на двух детей smile
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7599
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

Податкова соціальна пільга 2013

наталия8996 » 08 листопада 2013, 16:32

спасибо за подсказку, уже пересчитала все  wink
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 06 травня 2013, 11:27
Звідки: Новгород-Северский
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская Область

Податкова соціальна пільга 2013

Тату » 09 листопада 2013, 14:22

подскажите пожалуйста,если у работника 2 детей-одному 11лет,а второму-20лет,но он учится в институте.Положена ли льгота на 2-их детей?Спасибо
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 110
З нами з: 13 січня 2013, 22:23
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Податкова соціальна пільга 2013

eMelya » 09 листопада 2013, 18:38

Тату,  ...платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги:

169.1.2. у розмірі, що дорівнює 100 відсоткам суми пільги, визначеної підпунктом 169.1.1 цього пункту, - для платника податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, - у розрахунку на кожну таку дитину.

В данном случае льгота на себя 100% или 150% если одинокий родитель или опекун.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей