аванс

аванс

ЦССДМ » 07 травня 2013, 12:16

Сколько выплачивать аванс в мае 2013 года в связи с праздниками?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 23 квітня 2013, 14:32
Звідки: Саки
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Крым

аванс

eMelya » 07 травня 2013, 12:36

ЦССДМ, а разве он не за первую половину месяца выплачивается? с 1 по 15 число начисление. С 16 по 22 выплата.

Добавлено (07.05.2013, 13:36)
---------------------------------------------
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ від 09.12.2010 р. N 912/13/155-10
Департамент з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці розглянув лист щодо строків виплати заробітної плати і повідомляє.
Відповідно до Закону України від 23.09.2010 р. N 2559-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплати заробітної плати" заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні не рідше 2 разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, та не пізніше 7 днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.
Розмір заробітної плати за першу половину місяця має бути не менше оплати за фактично відпрацьований час з розрахунку тарифної ставки (посадового окладу) працівника.
Першою половиною місяця вважається 15 календарних днів.
Отже, заробітна плата за першу половину місяця (15 календарних днів) має виплачуватись в період з 16 по 22 число, а за другу - з 1 по 7 число.
Конкретні терміни виплати заробітної плати встановлюються підприємствами самостійно в колективному договорі або іншому нормативному акті роботодавця.
Виходячи з даних, наведених у листі, на підприємстві фактично відбувається виплата заробітної плати один раз на місяць, що є порушенням законодавства про оплату праці, за що винні особи, відповідно до ст. 36 Закону України "Про оплату праці", притягаються до дисциплінарної, матеріальної, адміністративної та кримінальної відповідальності згідно з законодавством.
Директор Департаменту О. Товстенко

Добавлено (07.05.2013, 13:36)
---------------------------------------------
Чи утримується ПДФО при виплаті авансу?
 Згідно з п.п.168.1.2 п.168.1 ст.168 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року податок сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банки приймають платіжні документи на виплату доходу лише за умови одночасного подання розрахункового документа на перерахування цього податку до бюджету.
 При виплаті заробітної плати (авансу) податок на доходи фізичних осіб перераховується до бюджету за першу половину місяця. Але алгоритм розрахунку податку (з застосуванням ставок 15% та 17%, єдиний соціальний внесок та податкова соціальна пільга) не застосовується.
ДПІ у Солом’янському районі м. Києва
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей