Материальная помощь на оздоровление

Материальная помощь на оздоровление

Ляпунова Наталья » 05 вересня 2013, 14:39

Подскажите, пожалуйста, ответ на такой вопрос – работник занимает0,8 ст.  воспитателя  оклад 1117,60 грн.  и 0,5 ст. муз. руководителя. оклад 656 грн. Из какого
оклада исходить при выплате материальной помощи на оздоровление? Из одного,
двух или ваш вариант??
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 29 березня 2012, 13:14
Звідки: Украина, Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Материальная помощь на оздоровление

Olesya2914 » 06 вересня 2013, 13:35

руководитель указывает в приказе размеры и из какой ставки. имеет право на материалку и воспитатель и муз.руководитель
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 24
З нами з: 20 червня 2013, 21:37
Звідки: Покровськ
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая область

Материальная помощь на оздоровление

Lena2553 » 16 квітня 2015, 08:29

Поселковый совет выплачивает жителю поселка (не своему работнику) нецелевую мате.помощь в размере 3000,00 грн. в связи с тяжелым материальным положением. Эти выплаты предусмотрены в бюджете пос. совета и в программе социального развития поселка Надо ли облагать мат.пом. подоходным налогом. Кто удерживае налог:пос.совет при выплате мат.пом., или житель при подаче годовой декларации.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 09 квітня 2015, 13:11
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Материальная помощь на оздоровление

yaoleg » 16 квітня 2015, 12:53

Lena2553, отримувач після подання декларації за рік сплачує податок http://ua.prostopravo.com.ua/prava_b...._dohodi


Цитата написав:169.4.1. Податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.

При цьому граничний розмір доходу, який дає право на отримання податкової соціальної пільги одному з батьків у випадку та у розмірі, передбачених підпунктом 169.1.2 та підпунктами "а" і "б" підпункту 169.1.3 пункту 169.1 цієї статті, визначається як добуток суми, визначеної в абзаці першому цього підпункту, та відповідної кількості дітей. { Абзац другий підпункту 169.4.1 пункту 169.4 статті 169 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3609-VI від 07.07.2011 }

Якщо платник податку отримує доходи у вигляді заробітної плати за період її збереження згідно із законодавством, у тому числі за час відпустки або перебування платника податку на лікарняному, то з метою визначення граничної суми доходу, що дає право на отримання податкової соціальної пільги, та в інших випадках їх оподаткування, такі доходи (їх частина) відносяться до відповідних податкових періодів їх нарахування.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2346
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 269 раз.
Регіон: Винницкая область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей