Оплата праці працівників екстреної медичної допомоги

Оплата праці працівників екстреної медичної допомоги

ksu2 » 04 листопада 2013, 13:22

Прошу Вас допомогти та якщо можна надати роз'яснення до постанови Кабінету МіністрівУкраїнивід 27.03.2013 № 199 «Деякі питання оплати праці медичних працівників системи екстреної медичної допомоги», якою з 1 жовтня 2013 р. медичним працівникам системи екстреної медичної допомоги передбачено встановлення надбавки за особливий характер праці у розмірі до 20% посадового окладу (ставки заробітної плати), надбавки за особливі умови праці у розмірі до 20% посадового окладу(ставки заробітної плати).
Перша надбавка за "особливий характер праці". Трактування «за особливий характер праці», стає зрозумілим те, що дана виплата надбавки повинна бути обґрунтована, так як встановлюється окремим категоріям працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним, інтелектуальним навантаженням та умовами підвищеного ризику для здоров'я, передбачає роз’їзний характер роботи.
Друга надбавка «за особливі умови роботи». Хоча нормативно-правовими актами поняття "особливі умови роботи" не визначено, та враховуючи специфіку роботи виїзного персоналу, стає зрозумілим те, що дана надбавка виплачується за цілодобовий режим роботи, наявність екстремальних факторів, які виникають при наданні екстреної медичної допомоги людині в умовах, відмінних від нормальних.
Враховуючи вище зазначене, та те, що  не визначений перелік працівників яким передбачені виплати, з метою недопущення порушення
фінансової дисципліни та  трудових правпрацівників охорони здоров'я, щодо забезпечення виплат даних надбавок згідно чинного законодавства, просимо Вас надати роз’яснення :
1.    Чи потрібно виплачувати надбавки за особливий характер праці та за особливі умовипраці керівнику закладу та його заступникам з медичною освітою, керівникам структурних підрозділів, лікарям всіх спеціальностей, в т.ч. лікарям-консультантам, фельдшерам всіх спеціальностей,в т.ч. фельдшерам – диспетчерам, які не є виїзним персоналом за основним місцем роботи, але працюють в системі надання екстреної медичної допомоги.

2.    Чи не буде вважитисяпорушенням нарахування даних надбавок вказаним працівникам згідно постанови КМУ від27.03.2013 № 199, де зазначено, що дані надбавки виплачуються медичним працівникам, які працюють в  системі екстреної медичної допомоги.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 04 листопада 2013, 13:10
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: КиевХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей