Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

mamochka » 26 березня 2014, 09:30

Попередній бухгалтер пішов у відпустку по догляду за дитиною - працювала на ставку, наказом було дозволено ведення викладацької роботи з оплатою праці зг.штатного. На сьогодні вона працює як викладач, але як бухгалтер є у відпустці. Чи присвоювати мені для неї тарифний розряд як викладачеві?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 344
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 0 раз.

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

Animone » 26 березня 2014, 11:09

mamochka написав:бухгалтер пішов у відпустку по догляду за дитиною ..., наказом було дозволено ведення викладацької роботи з оплатою праці зг.штатного. На сьогодні вона працює як викладач, але як бухгалтер є у відпустці. Чи присвоювати мені для неї тарифний розряд як викладачеві?

Согласно ч.8 ст.179 КЗоТ, в период нахождения женщины в отпуске по уходу за ребенком, ей разрешается работать на условиях неполного рабочего времени. И неважно в какой должности она будет осуществлять это право и где (по основному месту работы или же по совместительству). Если по согласованию сторон работника временно переводят на другую должность, то тарифицировать его вы должны согласно той должности, которую он фактически будет занимать.
По окончании отпуска (или его прерывания) за работником сохраняется право вернуться на ту должность, которую он занимал до отпуска (ст.2 Закона об отпусках).
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

буся » 08 липня 2014, 11:05

Добрий день! Підскажіть будь-ласка. Я працюю головним бухгалтером бюджетної установи (не держслужбовець), мені запропонували на час декретної відпустки по сумісництву виконувати обов'язки головного бухгалтера іншої установи.
Питання : Чи маю я право працювати як зовнішній сумісник.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 02 січня 2012, 19:07
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

orif » 08 липня 2014, 12:43

буся, нет.

Руководители учреждений, организаций, их заместители, руководители структурных подразделений учреждений, организаций и их заместители не могут работать по совместительству (п. 4 постановления № 245). 

Постанова 245
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

Natashadnz12 » 10 липня 2014, 11:03

Підскажіть! Людина працює на 0,5 ставки роб.по обслуг. будівель, на період відпусток сторожів (3 чол.) йому дозволили виконувати їхні обовязки (графік відпусток сторожів складений так, що в кожного відпустка починається тоді, коли закінчується в іншого), як потрібно оформити наказ, щоб людина могла отримувати заробітну плату сторожа повністю(святкові, нічні), а не лише 50% окладу за суміщення професій. Я так розумію, якщо написати про тимчасове виконання обовязків на період відпусток основних працівників, то потрібно платити лише 50% від окладу сторожа, але ж людина працює і вночі і у вихідні. ДОПОМОЖІТЬ!!! Можливо його прийняти на цей період по сумісництву????
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 53
З нами з: 27 січня 2012, 17:22
Звідки: Шепетовка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

orif » 10 липня 2014, 13:48

Nataha9380, переведите его на время отпусков на 1 ставку сторожа и 0,5 рабочего
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

Natashadnz12 » 20 липня 2014, 10:34

orif, дякую за відповідь! Підскажіть, а як саме сформулювати наказ???
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 53
З нами з: 27 січня 2012, 17:22
Звідки: Шепетовка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

orif » 22 липня 2014, 11:03

я пишу: на время отпуска фио перевести фио с 1 ставки сторожа на 1 ставку сторожа и 0,5 рабочего с ..числа
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

Natashadnz12 » 22 липня 2014, 20:35

orif, Дякую!!!
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 53
З нами з: 27 січня 2012, 17:22
Звідки: Шепетовка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

ВОВКАН » 01 жовтня 2014, 14:40

Працюю в ПТНЗ майстром виробничого навчання на ставку , основна робота, в цій установі за суміщенням на 0,5ставки працюю електриком , чі маю я право працювати ще за суміщенням в цій установі на 0,5 ставки, навчати другу підгрупу учнів.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 01 жовтня 2014, 14:35
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

orif » 02 жовтня 2014, 06:32

ВОВКАН, более 1,5 ставки нельзя
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

Animone » 02 жовтня 2014, 12:59

ВОВКАН написав:чі маю я право працювати ще за суміщенням в цій установі на 0,5 ставки, навчати другу підгрупу учнів.

Дело в том, что существует некоторая разница между совместительством и совмещением. Совместительство - это работа в свободное от основной работы время, продолжительность которой не может превышать половинной нормы рабочего времени (0,5 ст). А совмещение - это работа, которая выполняется работником в счет основного рабочего времени и оплачивается в процентном отношении (до 50%).

Если учебный план у обоих групп совпадает, то такую работу можно совмещать по времени. В этом случае оплата труда может производиться в процентном отношении (50%). В противном случае потребуется отрабатывать часы, т.е. работать по совместительству на 0,5 ст.
Но в любом случае оплата по занимаем вами должностям может производится только в таком соотношении: 1,0 + 0,5 + 50%.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

ВОВКАН » 02 жовтня 2014, 14:22

orif, спасибо
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 01 жовтня 2014, 14:35
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

Тату » 25 січня 2015, 21:45

підкажіть, Людина працює на 0,5 ставки в ДНЗ сільської ради бухгалтером,а також на 0,5ст.в апараті сільради начальником ВУС.Як обчислювати прибутковий податок?Я складаю дві зарплати,і потім приміняю пільги.Чи правильно це?


Добавлено (25.01.2015, 21:45)
---------------------------------------------
Це внутрішнє сумісництво?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 110
З нами з: 13 січня 2013, 22:23
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

Margosha » 02 лютого 2015, 09:20

Ми бюджетна організація, длопоможіть вирішити питання! Якщо людина працює на 0,5 ставки кухаря та за сумісництвом 0,5 ставки підсоб,робітника, чи потрібно оформляти сумісництво наказом щороку у січні. Дякуємо!
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 19 грудня 2012, 10:38
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

ECONOMIST250413 » 02 лютого 2015, 11:11

Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, вірне рішення в ситуації: в ДНЗ (де різновікова группа) підмінний вихователь(ставка 698,50грн.) заміняв помічника вихователя (ставка 814,45грн.+10%надбавка), по якій ставкі підмінному вихователю(з меншою ставкою) має нараховуватись зар.плата? Дякую!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 28 жовтня 2014, 23:12
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

veta3699 » 02 лютого 2015, 11:56

Margosha написав:Ми бюджетна організація, длопоможіть вирішити питання! Якщо людина працює на 0,5 ставки кухаря та за сумісництвом 0,5 ставки підсоб,робітника, чи потрібно оформляти сумісництво наказом щороку у січні. Дякуємо!
Так потрібно, а також  вказати  у наказі на який період  надається сумісництво, тобто на квартал,  чи на рік.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 354
З нами з: 17 грудня 2014, 10:02
Звідки: Одесса
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Одесская Область

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

Центр-дети » 04 лютого 2015, 21:32

Добрий день! Підкажіть, будь-ласка в бюджетній установі працює вчитель - реабілітолог на 1 ставку  і вона же працює медсестрою з масажу на 0,5 ставки як внутрішній сумісник "по  Совместительству". Можливо це?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 29 березня 2014, 18:12
Звідки: Первомайск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

Alisa7670 » 26 лютого 2015, 10:45

Підкажіть, БУДЬ ЛАСКА!!! Якщо людину, яка працює сторожем в організації на ставку оформити ще й водієм на 0,5 ставки, це не буде порушенням законодавства?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 25 грудня 2014, 16:49
Звідки: Харьков
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво

вишня » 26 лютого 2015, 11:01

ПОмогите,кто знает.... хочу сдать 1-дф за 4 кв.2014. неправильно удержала  налог с дохода 15%, необходимо доудержать 24,12 грн. , а ЕСВ удержано правильно
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 59
З нами з: 09 серпня 2013, 11:26
Звідки: Харьков
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харьковская Область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей