Матеріальна допомога на оздоровлення держслужбовцю

Матеріальна допомога на оздоровлення держслужбовцю

yaoleg » 13 лютого 2015, 07:32

Мальвіна, якщо керівник прийняв таке рішення, значить правильно smile
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Матеріальна допомога на оздоровлення держслужбовцю

Муракасі » 19 квітня 2015, 19:59

Доброго дня! Прошу Вашої поради. Працюю в держустанові з 13.01.2010 року. З 14.05.2015 по 17.09.2015 іду у відпустку по вагітності та пологах. Чи правомірно в травні піти у щорічну відпустку не повної тривалості (7 днів) з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення? Решту відпустки планую використати після виходу з відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку. Чи зобов"язана я брати щорічну відпуску повної тривалості?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 32
З нами з: 01 лютого 2012, 16:45
Звідки: New York
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: New York

Матеріальна допомога на оздоровлення держслужбовцю

yaoleg » 20 квітня 2015, 06:39

Муракасі, є лист-розяснення МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ, що для виплати матеріальної допомоги на оздоровлення потрібно брати не менше 14 календарних днів. І взагалі, як на мене краще використати всю відпустку до декрету, тому що за 3 роки може багато чого змінитись smile

Лист МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ 13.05.2008 р. N 287/13/84-08
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Матеріальна допомога на оздоровлення держслужбовцю

Муракасі » 20 квітня 2015, 12:12

 
Цитата написав:Що стосується  виплати  допомоги  на оздоровлення при наданні
частини відпустки,  то відповідно до статті 12 Закону України "Про
відпустки"  ( 504/96-ВР ) щорічну відпустку на прохання працівника
може бути поділено на частини будь-якої тривалості  за  умови,  що
основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних
днів.
У випадку поділу  щорічної  відпустки  на  частини  зазначена
допомога  виплачується  працівникові  один  раз на рік при наданні
будь-якої з частин щорічної відпустки за заявою працівника.
Тобто, відпустку ділити можна, але з умовою, що одна з частин не менше 14 днів В моєму випадку: 7 днів в травні, а решту днів після закінчення відпуски по догляду взяти разом. А згідно 2-го абзацу цитати матеріальна допомога на оздоровлення не прив"язана до тієї частини відпусти яка не менше 14 днів. Я правильно думаю?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 32
З нами з: 01 лютого 2012, 16:45
Звідки: New York
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: New York

Матеріальна допомога на оздоровлення держслужбовцю

yaoleg » 20 квітня 2015, 13:02

Муракасі, зазвичай допомогу для оздоровлення надають до більшої частини відпустки. Хіба може працівник "оздоровитись" за сім днів? smile
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: Матеріальна допомога на оздоровлення держслужбовцю

maricabel » 19 травня 2015, 13:05

Добрий день , я працюю держслужбовцем з 15.12.2014 року в червні хочу піти у відпустку так як я відпрацюю пів року , чи маю я право на матеріальну допомогу на оздоровлення , якщо маю то в якому розмірі 100 % чи 50% середньої зарплати ?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 17 червня 2014, 20:06
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: Матеріальна допомога на оздоровлення держслужбовцю

EVGENIY » 19 травня 2015, 13:39

maricabel написав:Добрий день , я працюю держслужбовцем з 15.12.2014 року в червні хочу піти у відпустку так як я відпрацюю пів року , чи маю я право на матеріальну допомогу на оздоровлення , якщо маю то в якому розмірі 100 % чи 50% середньої зарплати ?

Це обговорено або у колдоговорі або у положенні про преміювання, у нас було якщо півроку пропрацював то 50%, в вашому положенні треба дивитись.
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7601
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

Поперед.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей