зарплата бюджет

зарплата бюджет

vikarapina » 26 січня 2014, 21:27

Подскажите пожалуйста, бюджетная организация, выплачиваю надбавку за выслугу лет.Кадровик дает мне только ведомость, где указаны все сотрудники и их выслуга. Нужно ли создавать комиссию для определения выслуги лет, затем каждый месяц оформлять это наказом (в додатке к этому наказу указывать сотрудников, где разбить их на вновь принятых, и т.д.) и завершать это все протоколом заседания.... Это правильно? Потому, что нигде в наказах я этого не нашла, но знаю, что на так некоторые делают.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 26 січня 2014, 21:09
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

зарплата бюджет

Animone » 26 січня 2014, 22:42

В МОЗ, например, согласно Приложения №1 к приказу от 05.10.2005 № 308/519 говорится, что:

Для проведення роботи з визначення посадових окладів працівників закладів охорони здоров'я та розмірів доплат і надбавок за наказом керівника створюється постійно діюча комісія у складі: заступник керівника з економічних питань (спеціаліст-економіст), головний бухгалтер, працівник, який займається питаннями кадрів, голова профспілкового комітету та інші особи, які можуть залучатися керівником закладу. Тарифікаційну комісію очолює керівник закладу.Тарифікаційна комісія у своїй роботі керується діючими умовами оплати праці та іншими нормативними актами з цих питань.Порядок роботи тарифікаційної комісії визначається головою комісії.Тарифікаційний список складається щорічно, є документом для складання штатного розпису, додається до нього і підписується всіма членами комісії.У разі зміни протягом року розміру посадового окладу, доплат та надбавок тарифікаційною комісією вносяться відповідні зміни до тарифікаційного списку.Тарифікаційний список заповнюється окремо за кожним структурним підрозділом та посадою.Кількість посад у тарифікаційному списку повинна збігатися з кількістю посад у штатному розписі.

В науке и образовании порядок почти тот же. Как вариант, посмотрите консультацию ЗДЕСЬ
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

зарплата бюджет

vikarapina » 27 січня 2014, 13:25

Так еще делает прикордонная служба (гос.служащие). У нас тоже гос.служба (большинство), но кадровик даже не хочет этого слышать. Но это же зарплата, а все выплаты должны оформляться наказом. Вот я все сама оформила, так как писала раннее, но не могу опереться на статью закона.... sad
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 26 січня 2014, 21:09
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

зарплата бюджет

Paradeigma » 27 січня 2014, 16:33

Вика6558 написав:Нужно ли создавать комиссию для определения выслуги лет, затем каждый месяц оформлять это наказом

Ни в одном нормативном документе вы этого не найдете. Выплата работникам надбавки за выслугу лет установлена на законодательном уровне. Другими словами, государство гарантирует такую выплату. А вот в каком порядке вы будете определять размер этой выплаты и кто будет определять право работников на получение этой надбавки, определяется исключительно локальными документами.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 147
З нами з: 01 липня 2012, 19:35
Звідки: Ялта
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Крым
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей