Оплата праці держслужбовців по сумісництву

Оплата праці держслужбовців по сумісництву

kolodiy83 » 28 січня 2014, 12:35

Підкажіть, будь-ласка, чи має право державний службовець, що працює в управлінні державної санітарно-гігієнічної служби суміщати 0,5 окладу у лабораторному центрі санітарно-епідеміологівної служби? В ЗУ "Про корупцію" сказано , що держ службовцям не можна працювати сумісниками, де взяти офіційне розяснення на цю тему? Дякую усім, хто відповість.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 23 грудня 2013, 10:34
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Оплата праці держслужбовців по сумісництву

Paradeigma » 28 січня 2014, 13:47

kolodiy83 написав:чи має право державний службовець, що працює в управлінні державної санітарно-гігієнічної служби суміщати 0,5 окладу у лабораторному центрі санітарно-епідеміологівної служби?

Госслужащий и работник государственного предприятия/учреждения - это не одно и тоже. Сомневаюсь, что работник ваш принимал присягу, а по сему на него распространяются нормы Постановления № 245 от 03.04.1993 и Приказ № 43 от 28.06.1993 "О работе по совместительству".
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 147
З нами з: 01 липня 2012, 19:35
Звідки: Ялта
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Крым

Оплата праці держслужбовців по сумісництву

kolodiy83 » 29 січня 2014, 08:47

У нас така ситуація: головний лікар району хоче суміщати посаду лікаря-епідеміолога у лабораторному центрі мотивуючи че як медична практика. Що робити у цій ситуації, якщо він ще й начальник управління ?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 23 грудня 2013, 10:34
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Оплата праці держслужбовців по сумісництву

Paradeigma » 29 січня 2014, 08:55

kolodiy83 написав:головний лікар району хоче суміщати посаду лікаря-епідеміолога у лабораторному центрі

Должность главного врача не относится у разряду государственных служащих. Главный врач является работником государственного учреждения. Согласно п.4 Положения №43 от 28.06.1993 руководители государственных предприятий, учреждений, организаций, занимающиеся медицинской деятельностью, имеют право работать по совместительству.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 147
З нами з: 01 липня 2012, 19:35
Звідки: Ялта
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Крым

Оплата праці держслужбовців по сумісництву

RADANEG » 03 березня 2014, 16:51

Підкажіть, будь-ласка, який оклад має бути встановлений заступнику керуючого справами районної ради-начальнику аналітичного відділу (державна служба в органах місцевого самоврядування)?
 Дякую за допомогу.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 57
З нами з: 30 березня 2013, 17:31
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість