Надбавка за секретность!

Надбавка за секретность!

iriya5318 » 31 січня 2014, 14:27

Доброго дня!
Керівнику і заму місцева ОДА дала дозвіл на роботу з документами, що містять державну таємницю.
Безпосередньо наша робота ніяким чином не стосується цієї держ.таємниці - ми держсанепідслужба. Просто іноді МОЖУТЬ проводитись навчання з СБУ, до яких МОЖУТЬ залучити і керівника або зама. За "секретку" зг. постанови 414 від 15.06.94 повинна бути встановлена надбавка. Але за "ПОСТІЙНУ роботу з секретними документами".
Керівник наполягає на обов'язковості виплати такої надбавки йому і заму. Я вважаю, що це буде порушенням, бо навіть за минулий рік жодного разу вони не приймали участі в "секретних" заходах. Секретчик з ОДА також сказав, що дозвіл не є підставою для виплати надбавки. Але підтвердити документально не може (чи не хоче зв'язуватись).
І друге питання - чи необхідно погоджувати таку надбавку з вищестоящою організацією. І де це можна прочитати? (не можу знайти, хоч пристрельте!). Всі інші надбавки і премії ми погоджуємо.
Заздалегідь дякую за відповіді.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 10 січня 2013, 14:49
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Надбавка за секретность!

Angelika_ubr » 01 лютого 2014, 16:35

Ну в общем-то  проблемы никакой нет. Секретчик сказал правильно Немного расширю его мысль дословно:Наявність допуску до державної таємниці заноменклатурою посад працівників підприємства, установи, організації, зайняття
яких потребує оформлення допуску до державної таємниці та лише ознайомлення їх
з обов’язками та обмеженнями прав громадян, яким надано допуск і доступ до
державної таємниці при первинному інструктуванні не є підставою для виплати
надбавки. Есть Постанова КМУ от 02.10.03 № 1561-12 Она у секретчика должна быть. ну и п.5 Постанови 414 від 15.06.94, о которой вы говорите. Основанием для выплаты есть: Номенклатура посад, наличие допуска и доступа по соотв форме и, как подтверждение работы, отметки в карточках выдачи документов, реестрах, ну и желательно, чтобы секретчик на основании этих документов оформлял, например, докладную записку о фактической работе сотрудникв за месяц В противном случае оснований для выплаты нет  Желаю удачи
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 17 травня 2012, 18:30
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Надбавка за секретность!

iriya5318 » 03 лютого 2014, 10:59

Angelika, спасибо большое! А Вы прям взяли цитату из постановы № 1561-12? А то у нас секретчика нет, а в ОДА мне вряд ли дадут посмотреть эту постанову.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 10 січня 2013, 14:49
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей