Відпустка у вихідні дні

Відпустка у вихідні дні

olic » 04 лютого 2014, 14:17

Працівники підприємства отримують заробітну плату за рахунок бюджетних коштів. По графіку роботи підприємства вихідні дні з 02.01.14 по
07.01.14, а суботи 11.01.14, 25.01.14, 08.02.14 робочі дні. Два
працівника написали заяви на планову відпустку з 02.01.14 по 06.01.14,
тобто у вихідні дні згідно графіка роботи підприємства. Чи мала право
адміністрація надати таку відпустку, якщо вона не охоплює жодного
робочого дня?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 04 лютого 2014, 14:04
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Відпустка у вихідні дні

Animone » 04 лютого 2014, 14:39

Согласно ст.5 Закона об отпусках продолжительность отпуска не зависит от режима и графика работы и рассчитывается в календарных днях.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей