Художній керівник народного дому (клуб) та сумісництво?????

Художній керівник народного дому (клуб) та сумісництво?????

IRYNKA_ubr » 14 лютого 2014, 21:42

Чи має право Художній керівник працювати за сумісництвом  на посаді Кастеланки на 0,5 ст. На який нормативний документ мені спиратися??????
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 11 грудня 2011, 18:29
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Художній керівник народного дому (клуб) та сумісництво?????

Animone » 15 лютого 2014, 10:29

IRYNKA написав:Чи має право Художній керівник працювати за сумісництвом на посаді Кастеланки на 0,5 ст.

Совмещать должность кастелянши художественный руководитель не имеет права на основании п. 4 Положения от 28.06.1993 № 43

Цитата написав:4. Керівники державних підприємств, установ, організацій, їхні заступники, керівники структурних підрозділів державних підприємств, установ, організацій (цехів, відділів, лабораторій тощо) та їхні заступники не мають права працювати за сумісництвом (за винятком наукової, викладацької, медичної і творчої діяльності).
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron