Категорія медсестри

Категорія медсестри

Ann1811 » 19 травня 2014, 15:06

27.04.14 закінчився термін вищої категорії дільничної медсестри , як далі проводити нарахування з/п ? 
1) проводити оплату без категорії?
2)оплачувати і далі по вищій категорії?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 18 квітня 2014, 09:56
Звідки: Черкассы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская Область

Категорія медсестри

Animone » 19 травня 2014, 15:49

Согласно п.2.4.1 Приказа МОЗ от 05.10.2005 № 308/519

6. Виплата заробітної плати з урахуванням підвищення посадового окладу за наявності кваліфікаційної категорії проводиться працівникам протягом п'яти років з дня затвердження наказом органу (закладу) охорони здоров'я рішення атестаційної комісії про її присвоєння (підтвердження). Особам, які бажають пройти атестацію на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії і своєчасно подали необхідні документи в атестаційну комісію (не пізніше як за два місяці до закінчення 5-річного строку з моменту попередньої атестації (переатестації), указана виплата проводиться до винесення рішення атестаційної комісії про її підвищення (підтвердження) або відміну.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей