Расчетные за 5 отработаных дней

Расчетные за 5 отработаных дней

Ирина8722 » 05 червня 2014, 07:36

Добрый день, уважаемые коллеги. Подскажите, пожалуйста, если сотрудник принят на работу 02.06.2014 года и с 10.06.2014 уже увольняется, положено ли ему выплачивать расчетные и где это прописано? Спасибо.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 50
З нами з: 08 травня 2014, 08:51
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская Область

Расчетные за 5 отработаных дней

Светлана1736 » 13 червня 2014, 12:58

Обчислення середньої заробітної плати для виплати компенсації за невикористані дні відпустки провадиться відповідно до норм Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. N 100 (далі – Порядок).Згідно з пунктом 4 Порядку, якщо працівник протягом розрахункового періоду не мав заробітку ,то обчислення середньої заробітної плати провадиться виходячи з окладу (тарифної ставки), встановленого у трудовому договорі на момент проведення обчислення середньої заробітної плати.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 216
З нами з: 04 січня 2013, 11:06
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Херсонская Область

Расчетные за 5 отработаных дней

Animone » 13 червня 2014, 18:29

Ирина8722 написав:положено ли ему выплачивать расчетные

Только заработную плату за отработанный период.

Ирина8722 написав:где это прописано?

Как вариант, см консультацию на эту тему ЗДЕСЬ
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей