Лікарняний за вагітністю та пологами

Лікарняний за вагітністю та пологами

Chaklunka » 24 червня 2014, 08:25

Вітаю Вас! Чи включається матеріальна допомога до розрахунку середнього для лікарняного за вагітністю та пологами?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 31
З нами з: 15 лютого 2014, 12:26
Звідки: Херсон
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Херсонская Область

Лікарняний за вагітністю та пологами

Animone » 25 червня 2014, 13:13

Chaklunka написав:Чи включається матеріальна допомога до розрахунку середнього для лікарняного за вагітністю та пологами?

Если такая мат.помощь относится к выплатам за счет ФЗП (см. Инструкцию №5) и с нее уплачивались страховые взносы в Фонд страхования по временной потере трудоспособности, то она включается в расчет средней зарплаты для расчета пособия по беременности и родам пропорционально отработанным в таком месяце рабочим дням (см.абз.2 п. 9 Порядка № 1266).
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Лікарняний за вагітністю та пологами

Chaklunka » 27 червня 2014, 13:48

Спасибо! Исчерпывающе и по теме.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 31
З нами з: 15 лютого 2014, 12:26
Звідки: Херсон
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Херсонская Область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей