Військовий збір 1,5 % (03.08.2014-31.12.2014)

Військовий збір 1,5 % (03.08.2014-31.12.2014)

Андріївськарада » 15 жовтня 2014, 13:35

Подскажите,пожалуйста,нужно ли удерживать военный сбор с выходного пособия?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 17 жовтня 2013, 08:05
Звідки: Андреевка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Військовий збір 1,5 % (03.08.2014-31.12.2014)

sambazo » 16 жовтня 2014, 14:59

Удерживается ли военный сбор денежного вознаграждения в размере 10 месячный окладов согласно ст. 21 Закона Украины "Про службу в органах місцевого самоврядування"?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 31
З нами з: 17 квітня 2013, 15:21
Звідки: Кременчуг
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская Область

Військовий збір 1,5 % (03.08.2014-31.12.2014)

yaoleg » 18 жовтня 2014, 11:42

sambazo, На якій підставі така винагорода повинна виплачуватись??? deal

Частину одинадцяту статті 21 виключено на підставі Закону N 1166-VII ( 1166-18 ) від 27.03.2014 !!!
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Військовий збір 1,5 % (03.08.2014-31.12.2014)

sambazo » 22 жовтня 2014, 10:48

У нас был спорный вопрос в прошлом году по-поводу выплаты помощи, человек обратился в суд, сейчас суд обязывает нас выплатить эту помощь. Наш юрист говорит что нужно выплачивать, есть решение суда и приказ.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 31
З нами з: 17 квітня 2013, 15:21
Звідки: Кременчуг
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская Область

Військовий збір 1,5 % (03.08.2014-31.12.2014)

Радистка_Кэт » 23 жовтня 2014, 03:23

Так что, отчет, я так понимаю, будет за год?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Військовий збір 1,5 % (03.08.2014-31.12.2014)

yaoleg » 23 жовтня 2014, 07:13

sambazo, в минулому році, Ви повинні були виплатити людині привиоході на пенсію! А вже в березні 2014 році цю норму Закону відмінено - тому Ви аж нія не зможете виплати, навіть якщо дуже захочете!!! sad
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Військовий збір 1,5 % (03.08.2014-31.12.2014)

yaoleg » 23 жовтня 2014, 07:17

Радистка_Кэт, звітуємо за старою формою, а згодом як тільки затвердять новий звіт потрібно буде подати уточнюючий. Штрафні санкції в даному випадку нараховуватись не будуть! smile

http://lv.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/167648.html
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Військовий збір 1,5 % (03.08.2014-31.12.2014)

sambazo » 23 жовтня 2014, 08:12

yaoleg, подскажите пожалуйста, а какой тогда выход? есть постановление и решение суда о том что мы должны выплатить в течении 7 дней, уже штраф наложили! чем руководствоваться? если мы выплатим чем это может нам грозить?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 31
З нами з: 17 квітня 2013, 15:21
Звідки: Кременчуг
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская Область

Військовий збір 1,5 % (03.08.2014-31.12.2014)

Радистка_Кэт » 12 листопада 2014, 17:56

Коллеги, я так понимаю, счастье сдачи уточненки за ІІІ квартал нас миновало? smile
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Військовий збір 1,5 % (03.08.2014-31.12.2014)

eMelya » 12 листопада 2014, 19:00

Радистка_Кэт, проект остался проектом, вот только фраза "Податковий розрахунок перший раз подається за ІІІ квартал 2014 року" в приказе остаётся старая. Может уберут... whistling
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Військовий збір 1,5 % (03.08.2014-31.12.2014)

yaoleg » 12 листопада 2014, 19:35

sambazo, Якщо допомога за минулий рік, то виплачувати можна. Неможна виплачувати допомогу нараховану до введення в дію змін до законодавства smile
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Поперед.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей