Використання профсоюзних коштів

Використання профсоюзних коштів

nyucsha » 05 липня 2016, 14:40

Допоможіть будь ласка, я не можу зрозуміти чи є особливість використиння коштів перерахованих державною установою профспілці від ФОП - 0,3%?
Чи зобовязанні державні установи ці кошти перераховувати?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 32
З нами з: 25 червня 2015, 13:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Використання профсоюзних коштів

EVGENIY » 05 липня 2016, 15:21

nyucsha написав:Допоможіть будь ласка, я не можу зрозуміти чи є особливість використиння коштів перерахованих державною установою профспілці від ФОП - 0,3%?
Чи зобовязанні державні установи ці кошти перераховувати?

А чому державна установа від імені фопа перераховує профспілці??  :60:
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8451
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 97 раз.
Подякували: 1011 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Використання профсоюзних коштів

nyucsha » 05 липня 2016, 15:46

ФОП- фонд оплати праці
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 32
З нами з: 25 червня 2015, 13:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Використання профсоюзних коштів

EVGENIY » 05 липня 2016, 16:03

nyucsha написав:ФОП- фонд оплати праці

АААА, зрозуміло! Ну по перше кожен хто приймається на роботу вступає в профспілку теоретично за бажанням, практично у всіх по різному! І пише заява прошу утримувати з моєї з-пл 0,3% профспілкових внесків! У вас повинен бути голова чи якось так профспілки, і треба читати договір з профспілкою що вони вам можуть дати і що дають, теоритично ви можете в них ці кошти і вибирати на якійсь заходи! Ми до речі вибирали всі наприклад на 8 березня 23 лютого! Я як главбух готував скільки коштів ми перерахували профспілці, працівниця яка була типу головою нашої ячейки (наш співробітник) готувала всі документи в профспілку (чеки, авансові звіти), типу було витрачено на проведення 8 березня, або ж на поїздку до театру, і вони нам їх видавали!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8451
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 97 раз.
Подякували: 1011 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Використання профсоюзних коштів

Радистка_Кэт » 05 липня 2016, 16:07

Стаття 44. Відрахування коштів підприємствами, установами, організаціями первинним профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу

Роботодавці зобов'язані відраховувати кошти первинним профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу в розмірах, передбачених колективним договором та угодами, але не менше ніж 0,3 відсотка фонду оплати праці з віднесенням цих сум на валові витрати, а у бюджетній сфері - за рахунок виділення додаткових бюджетних асигнувань.

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/104 ... 2577561062
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2214
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 43 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев

Re: Використання профсоюзних коштів

Радистка_Кэт » 05 липня 2016, 16:09

НАм профком писал письмо со ссылкой на эту статью, и мы несли его в казначейство.

В идеале вам потом профком должен отчитаться, куда пошли эти средства
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2214
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 43 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей