Оплата праці акредитаційної комісії

Оплата праці акредитаційної комісії

BDSGT » 02 липня 2014, 14:31

Доброго дня, підкажіть будласка, як правильно оплатити експерту акредитаційної комісії:

Згідно наказу МОН до нас в Борзнянський державний сільськогосподарський технікум було направлено експертну комісію в складі: голови комісії (професора, доктора с/г наук) який підтвердив свої звання документально та членів експертної комісії без вчених ступенів. Згідно наказу МОН ми повинні заплатити заробітну плату згідно з розрахунку ставки погодинної оплати праці професорів 3-4 рівня акредитації. Ми зробили відповідні розрахунки голові комісії як професору, по розцінці 3-4 рівня акредитції із середнім заробітком професора в сумі 9,35 грн, а членам комісії розцінку брали 3-4 рівня акредитації, але ставку погодинної оплати ми брали (додаток 16 постанова МОН №557) як особам, які не мають вченого ступеня в сумі 4,55 грн. Але чи правильно це? Підкажіть будласка?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 03 квітня 2014, 15:27
Звідки: Борзна
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская Область

Re: Оплата праці акредитаційної комісії

Вітковська Ольга » 10 липня 2014, 16:06

Доброго дня!
Як голові комісії (професору), так і її членам використовують ставки погодинної оплати праці професорів, які проводять заняття із студентами вищих навчальних закладів III - IV рівня акредитації, тобто усім - 9,35 грн.
Звернемося до Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженим постановою КМУ від 09.08. 2001 р. № 978
Керівникам вищих навчальних закладів при здійсненні оплати праці експертів за проведення акредитаційної експертизи необхідно використовувати нормативи, визначені абзацом другим пункту 20 Положення а саме: оплата праці експертів здійснюється з розрахунку шість годин на день, але не більш як 14 годин (голови експертної комісії – вісім годин на день, але не більш як 18 годин), за період проведення акредитаційної експертизи з розрахунку ставки погодинної оплати праці професорів, які проводять заняття із студентами вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації.
Як бачимо порядок визначення погодинних ставок для усієї комісії (як членів, так й голови, незалежно від того професор він чи ні) единий .
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість