Оплата праці в.о. директора за вакантною посадою

Оплата праці в.о. директора за вакантною посадою

Viktoriya WW » 20 лютого 2019, 16:59

Доброго дня! Допоможіть у вирішенні питання.
Розпорядженням уповноваженого органу в установі звільнено директора і виконання обовязків покладено на заступника директора.
Перше питання - оплату праці необхідно проводити за посадою директора ????? (дане визначення є в п.4 Листа Мінсоцполітики від 21.07.2011 №590/13/84-11)
Друге питання - директору надбавку згідно профільного наказу встановлює головний розпорядник коштів. Яким чином нараховувати заробітну плату в.о. директора, якщо головний розпорядник надбавку не встановлює, а за посадою заступника надбавка виплачувалась в розмірі 50% від посадового окладу. Виходить що заробітна плата працівника за посадою в.о. директора нижча ніж він отримував за посадою заступника. Можливо необхідно нараховувати заробітну плату за середньою з/пл?????
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 14 лютого 2012, 21:53
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Днепропетровская Область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість