Оплата праці у дитячому садкові

Оплата праці у дитячому садкові

Ксенія » 05 вересня 2014, 14:50

Шановні колеги допоможуть буд ласка у такому питанню. Завідуючий дитячим садком подає наказ про переведення вихователів ДНЗ на погодинний облік робочого часу з силяючись на постанову МОН № 1055 від 04.11.10 «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів» та постанову КМУ від 05.10.2009 року №1122. Тобто було введено у штатний розпис 20 хвилин на передачу зміни вихователями. Чи правомірно ведення погодинної оплати праці вихователям. І яким чином можна оплатити 20 хвилин передачі зміни.

Заздалегідь вдячна за відповідь.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 23
З нами з: 29 травня 2014, 07:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Оплата праці у дитячому садкові

Вітковська Ольга » 10 вересня 2014, 15:21

Дайте відповідь на уточнюючі питання:
на яку саме норму посилається керівник?
що саме мається на увазі - переведення вихователів ДНЗ на погодинний облік робочого часу?
я це: введено у штатний розпис 20 хвилин на передачу зміни вихователями?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Оплата праці у дитячому садкові

Ксенія » 11 вересня 2014, 09:46

Проводиться переведення вихователів на погодинну оплату праці і кожен день добавляється 20 хвилин для передачі зміни. Тобто збільшується норма робочого часу на 20 хв. за кожен день.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 23
З нами з: 29 травня 2014, 07:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Оплата праці у дитячому садкові

panyutinorada » 11 вересня 2014, 10:21

[quote="Ксенія"] Завідуючий дитячим садком подає наказ про переведення вихователів ДНЗ на погодинний облік робочого часу з силяючись на постанову МОН № 1055 від 04.11.10 «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів» та постанову КМУ від 05.10.2009 року №1122. Тобто було введено у штатний розпис 20 хвилин на передачу зміни вихователями. Чи правомірно ведення погодинної оплати праці вихователям. І яким чином можна оплатити 20 хвилин передачі зміни.

В наказі № 1055 від 04.11.2010 року наведені норми кількості штатних одиниць вихователів в розрахунку на одну групу. В цих нормах у штатні одиниці вихователів уже враховано час для передачі зміни вихователями ( 20 хвилин кожного дня), тобто оплачувати окремо перечу змін не потрібно.
Вище згаданий наказ і постанова КМУ № 1122 від 05.10.2009 року не передбачають введення погодинної оплати праці вихователів. Оплата праці педагогічних працівників установ та закладів освіти здійснюється виходячи з УСТАНОВЛЕНИХ СТАВОК ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ( ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ ) з урахуванням підвищень, фактичного обсягу педагогічної роботи, доплат і надбавок. Останнім часом змін Інструкція № 102 п.63 не зазнававала.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Оплата праці у дитячому садкові

Вітковська Ольга » 11 вересня 2014, 10:25

ось - таки малося на увазі погодинна оплата праці, а не погодинний облік робочого часу.
Тоді можу вказати: відповідно до п. 73 Інструкції № 102 погодинна оплата допускається лише при оплаті за години заміщення тимчасово відсутніх по хворобі або з інших причин вихователів.
Крім того за погодинною оплатою працюють сумісники.
передача зміні - це робочий час вихователя, тому оплачують на загальних підствах.
графіки роботи складають так, що ці 20 хвилин входять до робочого часу вихователя, що передає зміну, так й до робочого часу вихователя, що приймає
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Оплата праці у дитячому садкові

Ксенія » 11 вересня 2014, 12:15

тобто я вірно зрозуміла у вересні норма робочого часу вихователя складає 132,0 годин і оплата праці проводиться згідно цієї норми і не потрібно добавляти 0,20 хв. За передачу зміни завідуюча у табелі ставить 136,4 годин
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 23
З нами з: 29 травня 2014, 07:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Оплата праці у дитячому садкові

panyutinorada » 11 вересня 2014, 12:31

Ксенія написав:тобто я вірно зрозуміла у вересні норма робочого часу вихователя складає 132,0 годин і оплата праці проводиться згідно цієї норми і не потрібно добавляти 0,20 хв. За передачу зміни завідуюча у табелі ставить 136,4 годин

Додаткові 20 хвилин завідувач не може виставляти в Табелі обліку робочого часу, це порушення, яке безпідставно завищить робочий час педагога. Передача змін врахована в нормі робочому часі вихователя. Тобто, якщо працює на 1,00 ставку , то в нормі на вересень 2014 року для вихователя 132,0 год уже заложений час на передачу змін.
Нараховувати зарплату у вересні 2014 року потрібно виходячи з посадового окладу за ЄТС / норму 132,0 годин * факт по Табелю обліку робочого часу .
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Оплата праці у дитячому садкові

Ксенія » 11 вересня 2014, 13:20

Вдячна всім за допомогу
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 23
З нами з: 29 травня 2014, 07:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість