Придбання, обмін та повернення вугілля

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Придбання, обмін та повернення вугілля

offisks » 24 вересня 2014, 17:29

В травні 2014р. було придбано вугілля 30 т. постачальник поставив тільки 20т., 10 т. обіцяв поставити на протязі 3-х місяців, але на сьогоднішній день (вересень 2014р) в зв'язку з нестачею та відсутністю вугілля) постачальник пропонує заміти вугілля на брикети. Як діяти, якщо можливо здійснити заміну, то підскажіть, будь-ласка, як провести в обліку та по казначейству???
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 18 вересня 2014, 09:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Придбання, обмін та повернення вугілля

Матвєєва Вікторія » 29 вересня 2014, 17:17

Будь ласка скажіть, а на яку суму було укладено договір (чи є він тендерним)?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Харків

Re: Придбання, обмін та повернення вугілля

offisks » 30 вересня 2014, 16:02

на 47520,00 за 30т. вугілля і вся сума оплачена сразу
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 18 вересня 2014, 09:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Придбання, обмін та повернення вугілля

Матвєєва Вікторія » 01 жовтня 2014, 16:39

Оскільки договір не тендерний, то процедура унесення змін до договору урегульована Цивільним кодексом.
Складаєте додаткову угоду, в якій узгоджуєте нову номенклатуру. Також у цій угоді можете прописати, що попередня оплата за вуголь вважається оплатой за вугольні брекети.
Тепер щодо дій в Казначействі.
Так, у разі змін умов бюджетних зобов'язань (додаткові договори, розірвання договору тощо) розпорядник бюджетних коштів повинен протягом 7 робочих днів з дати їх виникнення подати до органів Казначейства Реєстр та/або Реєстр фінансових зобов'язань і відповідні підтвердні документи щодо уточнення реквізитів та показників таких бюджетних зобов'язань. Про сказано у п. 2.8. Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Мінфіну від 02.03.2012 N 309.
До речі, сума договору не змінилась?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість