Чи можливо здійснити реалізацію через касу????

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Чи можливо здійснити реалізацію через касу????

Vikysiakorzhenko » 15 жовтня 2014, 09:04

Чи можливо здійснити реалізацію насіння соняшнику та зерна пшениці через касу( при тому,що банківський розрахунковий рахунок заблоковано)?Тобто, спочатку положити гроші до каси і в ций же день їх зняти як авансові???Які для цього потрібно оформити документи та як і на протязі якого терміну відзвітуватися перед головним офісом???Буду дуже вдячна!!!!
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Чи можливо здійснити реалізацію через касу????

Матвєєва Вікторія » 15 жовтня 2014, 13:57

Будь ласка, уточніть, ви бюджетна установа? Оскільки ваша термінологія ("банківський рахунок" та "головний офіс") мене трохи здивували
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 124 раз.
Регіон: Харків

Vikysiakorzhenko » 17 жовтня 2014, 07:40

Так,це державне підприємство.
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Матвєєва Вікторія » 17 жовтня 2014, 09:28

Вважаю, що кошти ви можете прийняти до каси та видати в той же день аванс. Але все це можна робити, якщо ви НЕ Є БЮДЖЕТНОЮ установою. Всі ці питання регульовані у Положенні про ведення касових операцій № 637.
Але оскільки ви не є бюджетною установою, а державним підприємством, то я раджу поставити це питання на форумі газети “Податки та бухгалтерський облік” http://www.nibu.factor.ua/forum/. Фахівці цього видання допоможуть вам розібратися з оформленням документів та терміном звітування.
Вибачте, але Ви поставили це питання на спеціалізованому форумі для БЮДЖЕТНИХ установ, тому розглядати його докладно на цьому форумі не доцільно.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 124 раз.
Регіон: Харків

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: фролова і 6 гостей