Неприбуткові організації

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Неприбуткові організації

ССТБО » 10 листопада 2014, 10:16

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, неприбуткова організація з ознакою неприбутковості 0011 на протязі якого періоду повинна використовувати свої кошти? Організація не є бюджетною. Я раніше десь читала, що на протязі календарного року, але не пам'ятаю де, можливо підскажете де можна почитати... Якщо організація не планує використати кошти до кінця цього року, а на початку 2015р., то які наслідки це тягне за собою?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 24
З нами з: 06 червня 2014, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Неприбуткові організації

Станкус Тетяна » 10 листопада 2014, 13:06

Якщо йдеться про використання бюджетних коштів, то згідно з Бюджетним кодексом України бюджетний період складає календарний рік. 31 грудня бюджетні кошти повертаються до того бюджету, з якого здійснюється фінансування.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Неприбуткові організації

ССТБО » 10 листопада 2014, 14:57

Ні, неприбуткова організація не бюджетна. Існує за рахунок членських внесків та благодійної допомоги. Отже на таку неприбуткову організацію не поширюються правило одного календарного року? І податкова не може висунути претензій та за це виключити із реєстру неприбуткових установ?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 24
З нами з: 06 червня 2014, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Неприбуткові організації

Матвєєва Вікторія » 10 листопада 2014, 17:38

Зараз ніяких обмежень немає.
Починаючи з 01.10.2013 р. скасовано визначення величини невикористаного доходу за минулий рік із метою подальшої сплати податку на прибуток із суми, що перевищує 25 % загального доходу (якщо таке перевищення має місце на кінець першого кварталу). Таке обмеження як раз стосувалось тих неприбуткових організацій, які згадані в п.п. «г» п. 157.1 ПКУ (з ознакою неприбутковості 0011).
Такі зміни до п. 157.11 ПКУ внесено Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм» від 04.07.2013 р. № 422-VII.
Отже, накопичення коштів такими неприбутковим організаціям не загрожує оподаткуванням.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей