Виявлені неоприбутковані дерева, чи необхідно довідку в казн

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Виявлені неоприбутковані дерева, чи необхідно довідку в казн

Софія Ткачук » 12 листопада 2014, 16:55

Під час інвентаризації виявлені неоприбутковані дерева, чи необхідно оформляти довідку в казначейство?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 25
З нами з: 04 березня 2014, 09:10
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Виявлені неоприбутковані дерева, чи необхідно довідку в

Крот Юлія » 13 листопада 2014, 14:18

Пунктом 17.1 Інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Головного управління Держказначейства від 30.10.98 р. № 90, визначено, що основні засоби, цінні папери, грошові кошти та інші матеріальні цінності, які виявлені в надлишку, підлягають оприбуткуванню та зарахуванню відповідно на збільшення доходів за спеціальним фондом з подальшим установленням причин виникнення лишків і винних у цьому осіб. При цьому сума виявлених лишків уключається до Довідки про надходження у натуральній формі, яка має бути подана до органів Держказначейської служби не пізніше останнього робочого дня місяця.
Жодних винятків щодо оформлення лишків багаторічних насаджень законодавством не передбачено, відтак Довідку про надходження в натуральній формі необхідно подавати.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 836
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 20 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Макушенко Наталия3 і 3 гостей