Отражение в 1-ДФ

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Отражение в 1-ДФ

Цурикова Наталья2 » 09 квітня 2015, 13:35

Организация купила запчасти у физ.лица 30.03.2015г., а 02.04.2015г. вернула запчасти и физ. лицо вернул их стоимость. Как показать в 1-ДФ эту операцию?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 41
З нами з: 09 квітня 2015, 13:31
Звідки: Украина, Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Отражение в 1-ДФ

Evgeniy_factor » 09 квітня 2015, 13:56

Если 1дф ещё не сдавали, то никак не показывайте эту сумму!

Вот как ДПИ отвечала на такой вопрос:
"Відповідно до пп. «б» п. 176.2 ст. 176 розділу IV та пп. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі — ПКУ) особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов'язані подавати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до органу державної податкової служби за місцем свого розташування. Тобто у разі нарахування (виплати) доходів податковий агент повинен відобразити в податковому розрахунку такі виплачені доходи на користь всіх платників податків, у тому числі виплачені на користь фізичних осіб—підприємців.

Оскільки порядок заповнення ф. № 1ДФ, затверджений наказом ДПА України від 24.12.10 № 1020 (зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13.01.11 за № 46/18784) не передбачає відображення в податковому розрахунку від'ємних значень, повернення передоплати слід показати за допомогою уточнюючого розрахунку."
Evgeniy_factor
 




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей