Списання

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Списання

Рахувальниця » 22 квітня 2015, 13:29

Підскажіть будь-ласка, як правильно списувати дрова, наприклад в навчальному закладі?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 22 квітня 2015, 13:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Закарпатская область

Re: Списання

Станкус Тетяна » 23 квітня 2015, 08:50

Опалення дровами та вугіллям здійснюють за допомогою котлів або ж печі.
У випадку опалення за допомогою котлів норми витрат твердого палива залежно від типу та марки котла визначені Міжгалузевими нормами витрат палива для опалювальних котлів, які експлуатуються в Україні, затвердженими наказом Державного комітету України з енергозбереження від 07.05.2001 р. № 46, які поширюються на підприємства, установи та організації усіх форм власності та на всі котли, що експлуатуються в Україні, крім імпортних (за винятком тих, що придбані в республіках колишнього СРСР) та побутових котлів.
Це що стосується опалення за допомогою котлів. Але, на жаль, у деяких місцях України ще має місце застосування пічного опалення без котлів, при якому приміщення обігрівається теплом, яке виділяє піч. Для такого виду опалення нормативів витрачання твердого палива немає.
Але слід згадати, що відповідно до п. 3 ст. 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 09.04.99 р. № 586-XIV до повноважень місцевої державної адміністрації в галузі соціально-економічного розвитку віднесено складання необхідних для управління соціально-економічним розвитком відповідної території балансів трудових, матеріально-фінансових та інших ресурсів, місцевих будівельних матеріалів, палива; визначення необхідного рівня обслуговування населення відповідно до нормативів мінімальних соціальних потреб; проведення розрахунку коштів та визначення обсягу послуг, необхідних для забезпечення передбаченого законодавством рівня мінімальних соціальних потреб.
У зв’язку з цим із запитом щодо норм витрачання твердого палива при пічному опаленні можна письмово звернутись до місцевої адміністрації.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 8 раз.
Регіон: Харьковская область
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей