ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

Ольга6043 » 18 березня 2014, 08:40

Згідно ПКМУ від 01.03.2014 р № 65 п. 15 одним із заходів щодо економії державних коштів є припинення заповнення вакантних посад. В нашій установі за рахунок економії коштів кожний місяць укладається договір підряду на проведення поточного ремонту, діагностики, профілактики оргтехніки. Чи маємо ми право укладати даний договір враховуючи ПКМУ від 01.03.2014 року № 65?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26 грудня 2012, 16:13
Звідки: Брянка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

1247 » 20 березня 2014, 18:05

На мой взгляд заключение договора не меняет статус должности с вакантного на другой Она остается вакантной и согласно ПКМУ занимать ее нельзя. кабинет говорит надо экономить средства. Интересен другой аспект: на дату принятия ПКМУ № 65 должность вакантной не была, работник уволился, можно ли в таком случае на эту должность принять нового работника. Другая ситуация - у нас в СЕЗ вакантные должности есть врачей специалистов (епидемиологи, бактериологи и т.п.) Результаты исследования должен подписывать врач, а не лаборант, который его проводит. как быть в такой ситуации т.к. запрет приема парализует работу организации. И еще если работа будет выполняться меньшим числом работников, можно ли использовать утвержденный ФЗП с учетом вакантных должностей для выплаты стимулирующих доплат и надбавок. Вообщем вопросов много.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 294
З нами з: 14 січня 2012, 11:11
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Одесская область

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

Tany » 02 квітня 2014, 12:54

Доброго дня, пдскажіть ми позашкільний навчальний заклад системи освіти, що фінансується з державного бюджету, чи розповсюджується дія ПКМУ №65 на нашу організацію?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 74
З нами з: 04 лютого 2014, 12:50
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

Матвєєва Вікторія » 03 квітня 2014, 07:19

Доброго дня. Раджу подивитися текст самої постанови (див. "Бюджетна бухгалтерія", 2014, № 11).
Звісно, що поширюється. Адже ваша установа використовує кошти держбюджету.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Харків

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

Сергій » 14 квітня 2014, 09:10

Добрий день! Допоможіть,будь-ласка, щодо роз'яснення постанови КМУ № 65 від 01.03.2014. В п.5 передбачено недопущення транспортного обслуговування посадових осіб за викликом. Що мається на увазі?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 12 березня 2014, 07:16
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

maksim4ik » 30 травня 2014, 09:42

Ми місцевий бюджет. Казначейство не проплачує кредиторську заборгованість по капітальним видаткам посилаючись на 65 постанову- до проведення ревізії. Фінансова інспекція відмовляється проводити ревізію на підставі того що бюджет не державний. Замкнуте коло. Хто може підказати що робити в цій ситуації
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 26
З нами з: 01 червня 2011, 10:42
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

Матвєєва Вікторія » 11 червня 2014, 13:36

У цьому випадку підконтрольна установа повинна сама ініціювати проведення контрольних заходів.
Саме про це зазначено у п. 7 Рекомендації з проведення перевірки достовірності обсягів кредиторської заборгованості розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, які наведені у додатку до наказу Держфінінспекції від 13.03.2014 р. № 78 (див. "Бюджетна бухгалтерія", 2014, № 20)
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Харків

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

В/ч » 20 червня 2014, 16:44

На рахунок військової частини надійшли кошти на ремонт автомобільної техніки за КПКВ 2101020 КЕКВ 2240 стаття 3640. В складі моєї військової частини є близько 20 легкових автомобілів, які здійснюють виїзди в східні області. Проте спираючись на п.5 додатку до ПКМУ № 65 в казначейській службі не приймають акти виконаних робіт на проплату послуг з ремонту на кілька машин, а вимагають тратити дані кошти лише на одну. Допоможіть.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 20 червня 2014, 16:19
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

Станкус Тетяна » 27 червня 2014, 13:42

Сергій написав:Добрий день! Допоможіть,будь-ласка, щодо роз'яснення постанови КМУ № 65 від 01.03.2014. В п.5 передбачено недопущення транспортного обслуговування посадових осіб за викликом. Що мається на увазі?

Мається на увазі виклик таксі.
Нагадаю, що можливість таких викликів була передбачена постановою КМУ "Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями" від 04.06.2003 р. № 848.
Так, п.2 цієї Постанови визначено, що керівникип органів виконавчої влади мають вжити заходів до впорядкування використання легкових автомобілів, що обслуговують ці органи та підпорядковані їм установи, зокрема шляхом запровадження транспортного обслуговування посадових осіб за викликом.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

МУВГ » 08 жовтня 2014, 09:17

Доброго дня! Постановою було заборонено купувати комп'ютери, а в листі Держказначейства від 04.07.2014р. №17-08/659-15588 є посилання на лист Мінфіна від 22.05.2014 N 31-10040-18-10/12445,де заборона на придбання таких засобів оргтехніки як комп'ютери, а також комплектуючі до них, зазначеними Заходами не передбачена.
Підскажить, будь ласка, де знайти цей лист Мінфіна, перешукала скрізь, і дійсно можна придбати комп'ютери?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 22
З нами з: 31 травня 2012, 11:22
Звідки: Каховка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

Надєєва » 08 жовтня 2014, 13:54

Майстеренко Светлана написав:Доброго дня! Постановою було заборонено купувати комп'ютери, а в листі Держказначейства від 04.07.2014р. №17-08/659-15588 є посилання на лист Мінфіна від 22.05.2014 N 31-10040-18-10/12445,де заборона на придбання таких засобів оргтехніки як комп'ютери, а також комплектуючі до них, зазначеними Заходами не передбачена.
Підскажить, будь ласка, де знайти цей лист Мінфіна, перешукала скрізь, і дійсно можна придбати комп'ютери?

Роз"яснення дано в Бюджетній бухгалтерії №35 від 22.09.2014 на стор.19 і є лист http://document.ua/shodo-zastosuvannja- ... 00675.html, а самого листа Мінфіна також не можу знайти.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 353
З нами з: 29 травня 2014, 07:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

МУВГ » 08 жовтня 2014, 13:57

Надєєва написав:Роз"яснення дано в Бюджетній бухгалтерії №35 від 22.09.2014 на стор.19 і є лист http://document.ua/shodo-zastosuvannja- ... 00675.html, а самого листа Мінфіна також не можу знайти.

Так,я читала цей журнал, а вот сам лист не змогла найти, хотіла побачити, що конкретно там написано, і брати цей лист до уваги, щоб не було потім порушення?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 22
З нами з: 31 травня 2012, 11:22
Звідки: Каховка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

Станкус Тетяна » 09 жовтня 2014, 08:48

Дійсно Держказначейська служба у зазначеному Вами листі зазначила, що комп'ютерна техіка дозволена до купівлі.
Крім того дивіться консультацію фахівця Держказначейської служби "Придбання комп'ютера та комплектуючих" ("Бюджетна бухгалтерія", 2014, № 37, с. 28), в якій фахівець також не заперечує проти придбання комп'ютерів та комплектуючих.
Але в той же час, нормами чинного законодавства, а саме постановою № 65 заборонено придбання за кошти загального фонду побутової техніки, до якої комп'ютери відносяться згідгно з Переліком видів виробів, які віднесено до складної побутової техніки, затвердженим наказом Міністерства машинобудування, військово-промислового комплексу і конверсії України
від 30.09.96 р. № 306.
Тому остаточне рішення приймати лише Вам. Та хочу попредити, що органи держфініспекції можуть подивитись на це з боку постанови № 65, а не листа Держказначейства, та визначити таку покупку як порушення чинного законодавства.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

Людмила Федорівна » 20 листопада 2014, 09:58

Підкажіть, будь ласка, постановою №65 заборонено придбавати меблі, а чи відносяться до меблів стелажі?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 47
З нами з: 08 квітня 2014, 11:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

Станкус Тетяна » 20 листопада 2014, 10:06

Стелаж - це обладнання для зберігання предметів, що складається з багатоярусних настилів (полиць), закріплених на стійках або бічних стінках, або складається із закріплених на стійках консолей (консольні стелажі).
У меблях стелаж відноситься до корпусних меблів для зберігання предметів різного призначення.
Отже, стелаж це різновид корпусних меблів.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

Людмила Федорівна » 20 листопада 2014, 13:03

Дякую
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 47
З нами з: 08 квітня 2014, 11:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

Людмила Федорівна » 03 грудня 2014, 11:17

Доброго дня! А якщо придбати окремо рейки дерев"яні і дошки дсп та власними силами виготовити стелажі і полиці для документів, то чи потрібно комісії оцінити і оприбуткувати стелажі? І чи підпадає в такому разі це під заборону на придбання меблів згідно постанови №65?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 47
З нами з: 08 квітня 2014, 11:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

МУВГ » 03 грудня 2014, 11:51

Людмила Федорівна написав:Доброго дня! А якщо придбати окремо рейки дерев"яні і дошки дсп та власними силами виготовити стелажі і полиці для документів, то чи потрібно комісії оцінити і оприбуткувати стелажі? І чи підпадає в такому разі це під заборону на придбання меблів згідно постанови №65?

На скільки я знаю, то треба оприбуткувати стелажи, бо при інвентарізації виникне питання звідки взялись? Ви ж будете списувати матеріали (дошки), буде акт , ось и оприбуткуєте від виготовлення.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 22
З нами з: 31 травня 2012, 11:22
Звідки: Каховка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

Людмила Федорівна » 03 грудня 2014, 13:17

тут питання більше чи не порушимо ми постанову №65 (в частині заборони на придбання меблів) якщо ці стелажі будуть виготовлені власними силами
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 47
З нами з: 08 квітня 2014, 11:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПКМУ № 65 від 01.03.2014 р.

МУВГ » 03 грудня 2014, 14:20

так ви ж їх не придбали, а виготовили власними силами, тобто під постанову не підпадаєте
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 22
З нами з: 31 травня 2012, 11:22
Звідки: Каховка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Далі


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість