Виготовлення нової печатки

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Виготовлення нової печатки

tatyana19 » 30 березня 2012, 08:59

У бюджетної організації виникла необхідність змінити печатку у зв"язку із зміною назви вищестоящої організації.Чи обов"язково на печатці повинно бути зображення герба України, адже ми не органи державного управління але належимо до сфери управління центрального органу виконавчої влади.Наказ № 17 МВС втратив чинність. Яким нормативним документом керуватися при заміні печатки
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 61
З нами з: 06 липня 2011, 09:12
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Николаевская Область

Виготовлення нової печатки

nechivan » 30 березня 2012, 20:21

tatyana19, ГУГЛ выдал такие данные:

http://jurist.cv.ua/pitanny....echatki

http://kadrovik01.com.ua/forum/viewtopic.php?p=68134&highlight=

http://www.vobu.com.ua/ukr/magazine_articles/view/25130

Скачаю завтра №53 за 2011 год - выложу статью сюда.
Вытянул из номера статью про замену печати.
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 394
З нами з: 28 жовтня 2011, 19:02
Звідки: Коростень
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Житомирская Область

Виготовлення нової печатки

на_та » 04 квітня 2012, 14:51

nechivan, дуже дякуємо , але ще питання, яке цікавить мене і tatyana19,цитую tatyana19 :" Чи обов"язково на печатці повинно бути зображення герба України????????, ми не органи державного управління але належимо до сфери управління центрального органу виконавчої влади......
таня 18121963
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 19:24
Звідки: Снигиревка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Николаевская область

Виготовлення нової печатки

Klava » 04 квітня 2012, 15:23


Постановою Верховної Ради України “ Про Державний герб України “ від 19 лютого 1992 року N 2137-XII передбачено, що

2. Зображення Державного герба України поміщується на печатках органів державної влади і державного управління, грошових знаках та знаках поштової оплати, службових посвідченнях, штампах, бланках державних установ з обов'язковим додержанням пропорцій зображення герба, затвердженого пунктом I цієї Постанови.

поэтому если вы не попадаете в этот перечень, герб на печати не нужен

Кстати по вопросу печатей в Бюджетной бухгалтерии № 25, 2011 была статья
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 80
З нами з: 26 липня 2011, 15:12
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Виготовлення нової печатки

nechivan » 04 квітня 2012, 19:21

на_та, присутствие герба на печати "могут использовать только органы государственной власти и государственного управления" - цитата из Бюджетной бухгалтерии № 25 стр. 20. В Постанове "Про Державний герб України" п.2 написано "Зображення Державного герба України поміщується на печатках органів державної влади і державного управління..." Считаю основное слово здесь поміщується . Это прямое указание к действию, а это, согласитесь, обязывает. А вот попадаете ли вы под понятие "органів державної влади і державного управління" - даже и не знаю что сказать, спросите у своих юристов.
В начале года было письмо вышестоящей организации про приведение нашей печати к требованиям, но не помню то ли герб убрать, то ли размер и пропорции герба сделать по закону. Завтра у начальника спрошу и отпишусь.
Цитата из письма (дело было 12.03.12):
"Крім того просимо привести у відповідність гербові печатки фінансових управлінь до затверджених зразків і описів гербових печаток, печаток без зображення Державного Герба України, бланків і вивісок обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.1995 р. N 672 (із змінами)."
т.е., гербовая печать в финансовом управлении должна быть, кроме того и простая печать (типа для внутреннего употребления) тоже может быть.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 394
З нами з: 28 жовтня 2011, 19:02
Звідки: Коростень
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Житомирская Область

Виготовлення нової печатки

nechivan » 05 квітня 2012, 09:21

на_та, Спросил юриста про печать - выпросил Постанову и пошел думать-читать. выводы сообщу.

Пока интересную мысль нашел: Для физических лиц - что не запрещено законом, то разрешено. Для юридических лиц - что не разрешено законом (инструкцией), то запрещено. biggrin

На всякий случай файл Pechat.doc с образцами печетей. Похоже гербовую печать могут иметь только госадминистрации, а их отделы и управления только простые.
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 394
З нами з: 28 жовтня 2011, 19:02
Звідки: Коростень
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Житомирская Область

Виготовлення нової печатки

на_та » 05 квітня 2012, 21:22

nechivan, спасибо Вам большое за информацию, выводы за Вами smile smile smile
А я сегодня с Киева,наконец ,новое Положение получила ,так в нём чёрным по белому прописано : " .......... має ГЕРБОВУ печатку...."
Все само решилось, хотя до сих пор у нас была простая печать.....
таня 18121963
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 19:24
Звідки: Снигиревка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Николаевская область

Виготовлення нової печатки

nechivan » 07 квітня 2012, 09:43

на_та, В нашем Положении на последней странице самым последним пунктом так и написано "...має гербову печать...". Значит, как написано, так и будет.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 394
З нами з: 28 жовтня 2011, 19:02
Звідки: Коростень
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Житомирская Область

Виготовлення нової печатки

на_та » 10 квітня 2012, 09:54

nechivan, дякую!
таня 18121963
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 19:24
Звідки: Снигиревка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Николаевская область

Виготовлення нової печатки

оля27 » 19 вересня 2013, 13:47

чи ппотрібно на печатку заводити інвентарний номер
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 05 липня 2013, 13:05
Звідки: Камьянец-Подольский
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Виготовлення нової печатки

mulberry » 19 вересня 2013, 14:01

оля27, потрібно, а також журнал реєстрації печаток. Облік на 113 рах.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Cortés

Виготовлення нової печатки

оля27 » 19 вересня 2013, 17:44

mulberry, дякую ще таке запитання на саму печатку такий номер наноситься і допоможіть списати стільці металеві.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 05 липня 2013, 13:05
Звідки: Камьянец-Подольский
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Виготовлення нової печатки

mulberry » 20 вересня 2013, 07:55

оля27, ми приклеюємо малесенькі бірочки (скотчем) на оснастку, в ідеалі має бути незмивною фарбою. Ну згодіться, фарбою печатку начальника розмальовувати непристойно biggrin .

Добавлено (20.09.2013, 08:55)
---------------------------------------------
оля27, а що із стільцями? Вони ж металеві surprised ? Якщо поломані, то брухт здаєет в чермет, гроші за брухт-на спецрахунок ( окремо відкритий для реалізації майна). На якому рахунку облікувались? І чи нараховувався на них знос?
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Cortés

Виготовлення нової печатки

оля27 » 20 вересня 2013, 14:26

гарно дякую за відповідь, наші стільці поломалися, металеві в них тільки ніжки, от й думаю як списати обліковуються на 113 рахунку, знос не нараховується так як придбані ще в 2005 році, допоможіть
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 05 липня 2013, 13:05
Звідки: Камьянец-Подольский
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Re: Виготовлення нової печатки

Елена717171 » 02 серпня 2018, 13:13

Здравствуйте! если есть возможность - подскажите информацию: если юр лицо - предприниматель имеет печать, на ней указан город, и если позже адрес юр поменялся у организации, обязательно ли менять город на печати?  получается при оформлении договора реквизиты и город один в договоре, а печать с новым названием и казначейство требует одинаковый город
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 22
З нами з: 13 січня 2017, 09:30
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей