Оренда приміщення бюджетної установи

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Re: Оренда приміщення бюджетної установи

Ol4ik.kis » 23 листопада 2017, 08:32

Владислав Станкус написав:Доброго дня!
Звертаю Вашу увагу, що незалежна оцінка проводиться суб'єктом оціночної діяльності, згідно з національними стандартами оцінки майна. Такими стандартами зокрема є : НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ N 1 "Загальні засади оцінки майна і майнових прав", НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ N 2 "Оцінка нерухомого майна".
Стосовно процедури проведення конкурсу пропоную ознайомитись з Порядком проведення конкурсу на право оренди державного майна, затвердженим постановою КМУ від 31 серпня 2011 р. N 906.  
Стосовно конкурсу на право оренди комунального майна слід шукати місцеві порядки розроблені та затверджені місцевими органами влади.

Ну скажите мне пожалуйста, кто все-таки занимается конкурсом. меня интересует вопрос не на проведение конкурса на право аренды, а на проведение конкурса Оценщиков. их же тоже по конкурсу нужно выбирать. Балансодержатель (Фонд имущества) или арендодатель должен проводить конкурс?? поэтапная процедура где прописана?? Я только это нашла : "Фонд, його регіональні відділення (далі – органи приватизації) виступають замовниками послуг з незалежної оцінки майна, робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок або здійснюють конкурсний відбір (далі – конкурс) суб’єктів оціночної діяльності в інших випадках, визначених законодавством;" (Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності) или я не там ищу?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 128
З нами з: 27 січня 2017, 13:44
Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Луганская область

Re: Оренда приміщення бюджетної установи

Владислав Станкус » 23 листопада 2017, 08:34

Доброго ранку!
Дійсно процедура встановлена Положенням від 31.12.2015  № 2075 застосовується Фондом державного майна України (далі – Фонд), його регіональними відділеннями у разі, якщо вартість надання послуг з незалежної оцінки майна або робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок менша встановленої в абзаці першому частини першої статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель» вартості предмета державної закупівлі, у таких випадках:
- Фонд, його регіональні відділення (далі – органи приватизації) виступають замовниками послуг з незалежної оцінки майна, робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок або здійснюють конкурсний відбір (далі – конкурс) суб’єктів оціночної діяльності в інших випадках, визначених законодавством;
- звернення органів державної влади або органів місцевого самоврядування, які відповідно до законодавства наділені повноваженнями виступати замовниками послуг з незалежної оцінки майна або робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
- звернення інших заінтересованих в проведенні конкурсу осіб, у тому числі суб’єктів господарювання з державною часткою (комунальною часткою) в статутному капіталі у разі, якщо орган приватизації, інший орган державної влади або орган місцевого самоврядування не виступають замовником такої оцінки.

З метою оцінки комунального майна територіальних громад, органи місцевого самоврядування своїми рішеннями затверджують відповідні положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, які як правило розміщені на сайтах цих органів.
Такі конкурси здійснюються комісіями міських, селищних рад за поданням балансоутримувача.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 33 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Оренда приміщення бюджетної установи

Ol4ik.kis » 23 листопада 2017, 08:48

Владислав Станкус написав:Доброго ранку!
Дійсно процедура встановлена Положенням від 31.12.2015  № 2075 застосовується Фондом державного майна України (далі – Фонд), його регіональними відділеннями у разі, якщо вартість надання послуг з незалежної оцінки майна або робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок менша встановленої в абзаці першому частини першої статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель» вартості предмета державної закупівлі, у таких випадках:
- Фонд, його регіональні відділення (далі – органи приватизації) виступають замовниками послуг з незалежної оцінки майна, робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок або здійснюють конкурсний відбір (далі – конкурс) суб’єктів оціночної діяльності в інших випадках, визначених законодавством;
- звернення органів державної влади або органів місцевого самоврядування, які відповідно до законодавства наділені повноваженнями виступати замовниками послуг з незалежної оцінки майна або робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
- звернення інших заінтересованих в проведенні конкурсу осіб, у тому числі суб’єктів господарювання з державною часткою (комунальною часткою) в статутному капіталі у разі, якщо орган приватизації, інший орган державної влади або орган місцевого самоврядування не виступають замовником такої оцінки.

З метою оцінки комунального майна територіальних громад, органи місцевого самоврядування своїми рішеннями затверджують відповідні положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, які як правило розміщені на сайтах цих органів.
Такі конкурси здійснюються комісіями міських, селищних рад за поданням балансоутримувача.

а если конкурс не проводить, это будет нарушение? если мы (арендодатель) выступим в качестве Замовника, но не на конкурсной основе все сделаем?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 128
З нами з: 27 січня 2017, 13:44
Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Луганская область

Re: Оренда приміщення бюджетної установи

Владислав Станкус » 23 листопада 2017, 09:21

Все ж таки раджу Вам спитати в Вашій міській (селищній) раді про існування Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності. Якщо Положення існує і в ньому зазначено про необхідність визначення суб’єктів оціночної діяльності на конкурсній основі то з Вашого буку не проведення конкурсу буде порушенням.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 33 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Оренда приміщення бюджетної установи

gorilla48 » 28 лютого 2018, 09:03

Доброго дня. Я - Державне підприємство. Я хочу здати в оренду частину приміщення, автомобіль та обладнення бюджетній установі. Все моє майно знаходится в оперативному управлінні. В мене таке запитання. Чи можу я взагалі сдавати в оренду своє майно?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 129
З нами з: 17 серпня 2015, 11:21
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Оренда приміщення бюджетної установи

judl » 12 квітня 2018, 15:46

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, куди орендарі повинні відшкодовувати комунальні послуги, на рахунки загального фонду чи спеціального?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 17 березня 2013, 16:11
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: Оренда приміщення бюджетної установи

Svetlozarnaya » 13 квітня 2018, 11:10

З якого платите туди й відшкодовують.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 15 жовтня 2015, 09:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Оренда приміщення бюджетної установи

mamochka » 23 квітня 2018, 07:48

Доброго ранку. Мене цікавить питання щодо оренди нерухомого майна: власником є міністерство (1 рівень); міністерство передало на праві господарського відання майно для  організації, яка для мене є організацією вищого рівня (2 рівень); я, як організація 3-го рівня, і ще декілька таких установ  формують ті об'єкти нерухомого майна. Мене цікавить, яким чином можна передати в оденду майно між організаціями 3-го рівня: чи це має бути через фонд держмайна, чи можна договір оренди провести на рівні організації вищого рівня (2 рівень)?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 344
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Оренда приміщення бюджетної установи

Ol4ik.kis » 08 жовтня 2018, 14:37

Кто знает, нужна ли оценка помещения и постоянный договор аренды, если ежемесячно на 1 час просят в аренду помещение в коммунальном учреждении??
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 128
З нами з: 27 січня 2017, 13:44
Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Луганская область

Поперед.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість