Казначейство не осмечивает остаток средств на начало года

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Казначейство не осмечивает остаток средств на начало года

Usnelya » 14 лютого 2013, 12:21

Казначейство не осмечивает остаток средств на начало года, на специальном фонде, правильно ли это??? Они не берут"Довідка про зміни". Это у нас одно казначейство на всю область придумало такое, всем в округе осметили. Они ссылаются на порядок 228, пункт 49, доход+остаток-смета= только эту сумму они хотят осметить, хотя остаток средств на конец года больше раза в 4, и дохода не будет до октября месяца...
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 16 червня 2011, 13:30
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Казначейство не осмечивает остаток средств на начало года

EVGENIY » 14 лютого 2013, 18:42

Usnelya, что значит не осмечивает?? Казначейство не занимается принятием и утверждением смет их вам утверждает главный распорядитель! В казначейство вы лишь передаёте их для отражения в учёте органов ДКСУ!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7599
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

Казначейство не осмечивает остаток средств на начало года

Usnelya » 15 лютого 2013, 09:27

Они не берут"Довідку про зміни"
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 16 червня 2011, 13:30
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Казначейство не осмечивает остаток средств на начало года

porporina » 15 лютого 2013, 11:16

А для чего вам сейчас осмечивать остаток? У вас смета позволяет проводить расходы???? Вы насколько я понимаю её ещё не израсходовали. В крайнем случае вы можете внести змины в пределах вашей сметы, для проведения необходимых расходов. А зачем увеличивать доходы если вы еще утвержденную не выполнили?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 25
З нами з: 11 січня 2013, 10:41
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Казначейство не осмечивает остаток средств на начало года

EVGENIY » 15 лютого 2013, 21:05

Установи мають право використовувати протягом поточного бюджетного періоду залишки бюджетних коштів, що утворилися на початок року на рахунках спеціального фонду, для здійснення видатків бюджету або надання кредитів з бюджету, передбачених у кошторисах на поточний рік.
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7599
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

Казначейство не осмечивает остаток средств на начало года

Usnelya » 22 лютого 2013, 12:09

не взяли довидку.., мы  просили письмо что бы написали, почему нет..сказали могут только видмову написать.....
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 16 червня 2011, 13:30
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Казначейство не осмечивает остаток средств на начало года

EVGENIY » 22 лютого 2013, 23:14

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.09.2012 р. N 17-08/2048-13965

<...>

Відповідно до пункту 16 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 р. N 228 (далі - Порядок), у процесі складання та затвердження проектів кошторисів залишки бюджетних коштів за спеціальним фондом кошторисів не плануються.

Установи мають право використовувати протягом поточного бюджетного періоду залишки бюджетних коштів, що утворилися на початок року на рахунках спеціального фонду, для здійснення видатків бюджету або надання кредитів з бюджету, передбачених у кошторисах на поточний рік (пункт 49 Порядку).

Зміни до спеціального фонду кошторису вносяться у разі, коли загальний обсяг фактичних надходжень до цього фонду разом з обсягом залишків бюджетних коштів на його рахунках на початок року буде більший, ніж відповідні надходження, враховані у кошторисі на відповідний рік. При цьому в спеціальному фонді кошторису уточнений обсяг видатків бюджету або надання кредитів з бюджету повинен дорівнювати сумі уточненого обсягу доходів і залишків бюджетних коштів на початок року.

У разі внесення змін до кошторису складається відповідна довідка, яка затверджується і виконується у тому ж порядку, що і кошториси.

При внесенні змін до кошторису на суму залишку бюджетних коштів, що утворився на початок року, у довідці про зміни до кошторису сума проставляється за показником "Надходження" у рядку "фінансування" із зазначенням коду класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов'язання згідно з наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 р. N 11 "Про бюджетну класифікацію" та відповідно за показником "Видатки на надання кредитів" у розрізі кодів економічної класифікації видатків та класифікації кредитування.

 

Заступник Голови
Г. Лега
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7599
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

Казначейство не осмечивает остаток средств на начало года

EVGENIY » 22 лютого 2013, 23:16

Добавлю от себя! За частую казначеи вот этот пункт не понимают! 
16. У процесі складання та затвердження проектів кошторисів залишки бюджетних коштів за спеціальним фондом кошторисів не плануються.

Тут имеется ввиду что нельзя планировать кошторис и по плану указать что будет залишок! Т.е. нельзя указывать доходы больше чем выдатки!!!!!!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7599
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

Казначейство не осмечивает остаток средств на начало года

IvanovYG » 09 квітня 2013, 14:55

Два варианта ситуации:

1.Есть остаток на начало года. Есть потребность "расписать" его по коду которого в смете нет sad
Составляем довидку по формуле (см. первый пост).  Естественно что привязаны к доходам.

2.Если есть остаток и сметой предусмотрен код, то расходуем остаток без проблем.

Какой вариант у ТС ?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 09 квітня 2013, 14:26
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron