Батьківська плата в школах естетичного виховання

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Батьківська плата в школах естетичного виховання

cash » 22 квітня 2013, 16:09

Подскажите, пожалуйста, какие нормативные документы регулируют использование родительской платы в школах эстетического обучения? Родительская плата в школах эстетического обучения делится на вида - родительская плата основного контингента и родительская плата групп эстетического обучения. Это всё спец. фонд
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 22 квітня 2013, 11:26
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Батьківська плата в школах естетичного виховання

EVGENIY » 22 квітня 2013, 19:39

Бюджетний кодекс

4. Власні надходження бюджетних установ отримуються додатково до коштів загального фонду бюджету і включаються до спеціального фонду бюджету.

Власні надходження бюджетних установ поділяються на такі групи:

перша група - надходження від плати за послуги (включаючи плату за надання адміністративних послуг), що надаються бюджетними установами згідно із законодавством;

друга група - інші джерела власних надходжень бюджетних установ.

У складі першої групи виділяються такі підгрупи:

підгрупа 1 - плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю;

підгрупа 2 - надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності;

підгрупа 3 - плата за оренду майна бюджетних установ;

підгрупа 4 - надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна).

У складі другої групи виділяються такі підгрупи:

підгрупа 1 - благодійні внески, гранти та дарунки;

підгрупа 2 - кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об'єктів нерухомого майна, що перебувають у приватній власності фізичних або юридичних осіб;

підгрупа 3 - кошти, що отримують вищі та професійно-технічні навчальні заклади від розміщення на депозитах тимчасово вільних бюджетних коштів, отриманих за надання платних послуг, якщо таким закладам законом надано відповідне право.

Власні надходження бюджетних установ використовуються (з урахуванням частини дев'ятої статті 51 цього Кодексу) на:

покриття витрат, пов'язаних з організацією та наданням послуг, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю (за рахунок надходжень підгрупи 1 першої групи);

організацію додаткової (господарської) діяльності бюджетних установ (за рахунок надходжень підгрупи 2 першої групи);

утримання, облаштування, ремонт та придбання майна бюджетних установ (за рахунок надходжень підгрупи 3 першої групи);

ремонт, модернізацію чи придбання нових необоротних активів та матеріальних цінностей, покриття витрат, пов'язаних з організацією збирання і транспортування відходів і брухту на приймальні пункти (за рахунок надходжень підгрупи 4 першої групи);

господарські потреби бюджетних установ, включаючи оплату комунальних послуг і енергоносіїв (за рахунок надходжень підгруп 2 і 4 першої групи);

організацію основної діяльності бюджетних установ (за рахунок надходжень підгруп 1 і 3 другої групи);

виконання відповідних цільових заходів (за рахунок надходжень підгрупи 2 другої групи).
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7602
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 516 раз.
Регіон: Харьковская область

Батьківська плата в школах естетичного виховання

cash » 23 квітня 2013, 15:22

EVGENIY, Спасибо, это я знаю.
Я где-то когда-то читала, что деньги, которые приходят от основной родительской платы (основного контингента) могут использоваться только для выплаты з.п. и начисления на неё.... но вот где не помню... И если в ст. 13 БК написано, что деньги используются на: 
.....покриття витрат, пов'язаних з організацією та наданням послуг, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю (за рахунок надходжень підгрупи 1 першої групи);.....
....організацію основної діяльності бюджетних установ (за рахунок надходжень підгруп 1 і 3 другої групи); ....

Можно ли это понимать как то ,что я могу спец. фонд тратить и на з.п., и на комунал и на покупку канц. и хоз. товаров?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 22 квітня 2013, 11:26
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Батьківська плата в школах естетичного виховання

EVGENIY » 23 квітня 2013, 19:24

9. Якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, затверджені законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет), розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких надпланових обсягів у першу чергу на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, стипендій, комунальних послуг та енергоносіїв.

Якщо такої заборгованості немає, розпорядник бюджетних коштів спрямовує 50 відсотків коштів на заходи, що здійснюються за рахунок відповідних надходжень, і 50 відсотків коштів - на заходи, необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду бюджету за відповідною бюджетною програмою.

У такому разі розпорядник бюджетних коштів здійснює перерозподіл обсягів узятих бюджетних зобов'язань за загальним фондом бюджету для проведення видатків за цими зобов'язаннями із спеціального фонду бюджету.
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7602
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 516 раз.
Регіон: Харьковская область

Батьківська плата в школах естетичного виховання

EVGENIY » 23 квітня 2013, 19:28

Другого нигде не прочитаете!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7602
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 516 раз.
Регіон: Харьковская область

Батьківська плата в школах естетичного виховання

cash » 24 квітня 2013, 10:09

cash написав:.....покриття витрат, пов'язаних з організацією та наданням послуг, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю (за рахунок надходжень підгрупи 1 першої групи);..... ....організацію основної діяльності бюджетних установ (за рахунок надходжень підгруп 1 і 3 другої групи); ....


Так всё таки на что их можно использовать?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 22 квітня 2013, 11:26
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Батьківська плата в школах естетичного виховання

Швец » 24 квітня 2013, 10:57

cash, здравствуйте. Я тоже культура. Все-же начинается еще с планирования. Сначала спланировали доходную часть. Тут у Вас вопросов нет. Затем, у вас должен быть расчет з/платы на год за счет спецфонда. Разницу спокойно планируете на другие нужды. У нас это и обучение, и командировочные, и 2210. Единственное, что нужно учитывать, что расчет з/платы на 12 мес., а доходы вы получаете - 9мес., поэтому наличие средств на остатке на сегодняшний день еще не повод. Внесение изменений в смету такое как "зменшити 2111... збільшити 2210" должно иметь веские основания, и подтверждаться расчетами (например, уже сложившаяся экономия по з/плате спецфонда). А о том, что деньги могут быть использованы только на з/плату, устаревший, и, утративший силу документ.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 08 квітня 2011, 11:45
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Батьківська плата в школах естетичного виховання

cash » 25 квітня 2013, 16:42

Швец, спасибо огромное!!! а ещё такой вопросик - у вас есть группы эстетического воспитания (не основной контингент учеников)?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 22 квітня 2013, 11:26
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей