Матеріальна допомога

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Матеріальна допомога

Лилия210490 » 06 серпня 2013, 07:55

Підкажіть, будь ласка, виплата матеріальної допомоги на оздоровлення підлягає оподаткуванню (ЄСВ та податок з доходів) як і звичайна заробітна плата? Дякую
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 80
З нами з: 20 листопада 2012, 16:44
Звідки: Сумы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская Область

Матеріальна допомога

eMelya » 06 серпня 2013, 09:01

Лилия210490, все залежить від того, чи входить вона в фонд оплати праці.
Наказ №5 Інструкція зі статистики
2.Фонд заробітної праці п. 2.3.3. Матеріальна допомога, що має систематичний характер, надана всім або більшості працівників (на оздоровлення, у зв'язку з екологічним станом, крім сум, указаних у п.3.31)

ПКУ п.170.7.3 2.3.3. не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами - юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим підпункту 169.4.1 пункту 169.4 статті 169 цього Кодексу, встановленого на 1 січня такого року.
Тобто до 1610 грн не повинна оподатковуватися.

ЗУ Про збір та облік ЄСВ 2464. Стаття 7 база нарахування єдиного внеску. Нараховується  ЄСВ, якщо надається працівнику підприємства, входить до фонду зарплати та оподатковується податком на доходи.
Постанова 1170 Види оплат, на які не нараховується ЄСВ. п. 14. Матеріальна допомога разового характеру, що надається окремим працівникам у зв'язку із сімейними обставинами, на оплату лікування, оздоровлення дітей, поховання.

Перечитайте ці закони та постанови, однозначно сказати не можливо.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Матеріальна допомога

Lena2553 » 16 квітня 2015, 08:17

Поселковый совет выплачивает нецелевую материальную помощь не своему работнику, а жителю поселка в размере 3000,00 грн,в связи с тяжелым  материальным положением. Такая мат.помощь заложена в бюджете пос.совета и в программе социального развития поселка. Удерживается ли подоходный налог с этой мат.помощи. Кто удерживает: пос.совет или сам человек по годовой декларации платит.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 09 квітня 2015, 13:11
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей