Заправка картриджів фіз. особою за ЦПУ

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Заправка картриджів фіз. особою за ЦПУ

satelit_3 » 12 лютого 2014, 13:17

Чи може фізична особа (не підприємець) заправляти картриджі, ремонтувати комп'ютерну або іншу техніку в бюджетній установі за цивільно-правовою угодою? Бухгалтер установи стверджує що не може так як потрібна ліцензія wacko (а така взагалі існує?). Чи потрібні якісь документи що підтверджують кваліфікацію для виконання таких робіт, чи якісь інші документи для укладення угоди/договору?
Дуже вдячний за відповідь.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 12 лютого 2014, 12:54
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Заправка картриджів фіз. особою за ЦПУ

Animone » 12 лютого 2014, 14:15

satelit_3 написав:Чи може фізична особа (не підприємець) заправляти картриджі, ремонтувати комп'ютерну або іншу техніку в бюджетній установі за цивільно-правовою угодою? Бухгалтер установи стверджує що не може так як потрібна ліцензія (а така взагалі існує?). Чи потрібні якісь документи що підтверджують кваліфікацію для виконання таких робіт, чи якісь інші документи для укладення угоди/договору?

К заключению договора гражданско-правового характера следует подходить также, как и при зачислении работника в штат, занятие должности которого требует профессиональных навыков.

satelit_3 написав:Бухгалтер установи стверджує що не може так як потрібна ліцензія (а така взагалі існує?).

Согласно ст.9 Закон от 01.06.2000 № 1775-III О лицензировании, такой вид хозяйственной деятельности не подлежит лицензированию.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей