ПДВ на медикаменти!!! Прошу допомоги!!!

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
ПДВ на медикаменти!!! Прошу допомоги!!!

ptashka2608 » 30 квітня 2014, 11:57

Допоможіть з ПДВ по медикаментах. Ми комунальна бюджетна організація, яка займається виробництвом препаратів крові . З 1.04 ввели ПДВ на медикаменти 7% згідно антикризового закону.Ми неплатники ПДВ, оскільки за попередній рік не мали доходів, які перевищували б 300000 грн. Як поступити в цій ситуації? Реєструватися платником незалежно від доходів? Чи додавати ПДВ до вартості товару чи ні?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 19 липня 2012, 13:51
Звідки: Владимир-Волынский
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская Область

ПДВ на медикаменти!!! Прошу допомоги!!!

Animone » 05 травня 2014, 14:02

Согласно п.9 Положения № 947

9. Податки та збори, інші послуги та інші видатки, які сплачуються при придбанні, не збільшують вартості запасів, а відносяться на фактичні видатки установи.

Суми податку на додану вартість, які сплачуються при отриманні (купівлі) запасів, відносяться на фактичні видатки установи за кодом економічної класифікації видатків бюджету, що призначений для придбання цих матеріальних цінностей, або відносяться до податкового кредиту (якщо це передбачено законодавством).

Поскольку вы не являетесь плательщиком НДС, то при оприходовании медикаментов сумму НДС должны отнести на фактические расходы.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

ПДВ на медикаменти!!! Прошу допомоги!!!

orif » 05 травня 2014, 17:39

Animone, а я поняла, что они не покупают, а продают
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

ПДВ на медикаменти!!! Прошу допомоги!!!

Animone » 05 травня 2014, 21:24

orif написав:они не покупают, а продают

Ой. Точно.  shy

ptashka2608 написав:оскільки за попередній рік не мали доходів, які перевищували б 300000 грн. Як поступити в цій ситуації? Реєструватися платником незалежно від доходів

При доходе, превышающем 300 тыс. регистрация плательщиком НДС является обязательной. (ст.181.1 НКУ) Но существует еще и добровольная регистрация (ст.182.1 НКУ) см.ст.183 НКУ. Правда не всех "добровольцев" ГНА регистрирует. 

ptashka2608 написав:Чи додавати ПДВ до вартості товару чи ні?

Налоговые обязательства до регистрации предприятия плательщиком НДС не начисляются.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

ПДВ на медикаменти!!! Прошу допомоги!!!

ptashka2608 » 06 травня 2014, 10:19

Animone написав:Налоговые обязательства до регистрации предприятия плательщиком НДС не начисляются.
Тобто ми можемо виробляти і продавати надлишок препаратів крові без ПДВ. Бо щось реєструватия добровільно платником бажання нема.

Та й податкова не сильно "горить" бажанням рееструвати. Хоча і нормальних роз"яснень не дають
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 19 липня 2012, 13:51
Звідки: Владимир-Волынский
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская Область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей