Базовый месяц для индексации при изменении % премии

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Базовый месяц для индексации при изменении % премии

ЛБ » 23 грудня 2014, 19:31

Сотрудника лишили ежемесячной премии в октябре месяце на 10 %, будет ли ноябрь считаться базовым для индексации. Фиксированная сумма индексации в октябре составила 6 грн. 78 коп., и при повышении премии на 20 % на один месяц за высокие достижения в работе, считается ли месяц повышения базовым?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 10 березня 2013, 15:23
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Базовый месяц для индексации при изменении % премии

yaoleg » 23 грудня 2014, 20:41

ЛБ, розмір щомісячної премії не впливає на нарахування індексації smile
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2446
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 385 раз.
Регіон: Винницкая область

Базовый месяц для индексации при изменении % премии

doma_vska » 14 січня 2015, 18:30

Підкажіть будь ласка як розраховують фіксовану суму індексації для державних службовців. Наприклад Оклад 1218 грн.  ранг 55 грн. вислуга років 190,95 грн.базовий місяць листопад 2008 року. Яка буде фіксована сума. Дякую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 14 січня 2015, 15:36
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Базовый месяц для индексации при изменении % премии

ЛБ » 11 березня 2015, 21:20

Как доказать выше стоящей организации, что повышение премии на один месяц не является базовым месяцем для индексации?????????????????????
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 10 березня 2013, 15:23
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Базовый месяц для индексации при изменении % премии

eMelya » 11 березня 2015, 23:22

ЛБ, а что доказывать? Повышение премии не влияет на базовый месяц.
Місяць, в якому відбувається підвищення грошових доходів працівників у зв’язку із розширенням зони обслуговування, збільшенням обсягу робіт, суміщенням професій (посад), виконанням обов’язків тимчасово відсутнього працівника, оплатою за роботу за сумісництвом на одному підприємстві, в установі, організації, а також за рахунок збільшення розміру премії, не  вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації (у разі, коли не відбувається підвищення тарифної ставки (окладу) п.5 порядок 1078
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1962
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 14 раз.
Подякували: 64 раз.
Регіон: Полтавская область

Базовый месяц для индексации при изменении % премии

azazela74 » 22 квітня 2015, 08:20

Подскажите пожалуйста у меня в феврале 2015 приняты сотрудники на работу зарплату считаю в парусе он автоматически считает индексацию, в этом месяце посчитал даже принятым в феврале 2015 это правильно? И положена ли индексация принятому сотруднику в июне 2014 года?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 14 квітня 2015, 18:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей