Увольнение во время ухода за ребенком до 3-х лет

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Увольнение во время ухода за ребенком до 3-х лет

Ver_lena » 25 грудня 2014, 14:31

Добрый день, уважаемые коллеги. Ситуация следующая. Сотрудница находясь в отпуске за ребенком до достижения им 3-х летнего возраста пишет заявление на увольнение. Последний отпуск был в 2012 году за отработанный период 01.09.2011 по 01.09.2012 года. Больничный лист по беременности и родам с 27.11.2012 по 02.04.2014г.  Отпуск за ребенком до 3-х лет с 03.04.2014г. Дата увольнения 25.12.2014 года. Как правильно рассчитать человека?

И еще вопрос: организация содержится за счет средств гос.бюджета. Зарплата уже закрыта и выплачена в полном объеме сотрудникам. Ни сметы ни денег нет. Как поступить в данной ситуации? Голова идет кругом. Спасибо за помощь.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 164
З нами з: 31 березня 2011, 10:22
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская Область

Увольнение во время ухода за ребенком до 3-х лет

mulberry » 25 грудня 2014, 15:46

Ver_lena, уточніть, по вагітності і пологах з 27.11.12 по 02.04.13? У вас мабуть роки перепутані

Добавлено (25.12.2014, 15:27)
---------------------------------------------
Відпустку нараховуєте за період з 01.09.2012 по 02.04.2013, якщо я правильно зрозуміла ваші дати. Яка у вас тривалість основної відпустки? І чи належиться працівниці також соціальна відпустка ( 10 календарних днів зг.ст.19 ЗУ "Про відпустки"?

Добавлено (25.12.2014, 15:33)
---------------------------------------------
Закон Ви все рівно порушите, бо не оплатите  належні суми працівниці в день звільнення. Але ж, наскільки я розумію, працівник мав би повідомити про звільнення за 2 тижні до дати звільнення зг. ст. 38 КзПП, бо він звільняється з власної ініціативи? Якщо такого він не зробив, то й порушення не буде. Нарахуєте їй зарплату в наступному році. Загалом, багато незрозумілих нюансів для мене.

Добавлено (25.12.2014, 15:46)
---------------------------------------------
Ver_lena, уточніть, будь ласка дати до-та післяпологової відпустки, а також те, чи зверталась працівниця письмово за 2 тижні до дати звільнення про свої наміри? І чи це як слід задокументовано? У вас же є напевно кадрова служба?
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Cortés

Увольнение во время ухода за ребенком до 3-х лет

Ver_lena » 25 грудня 2014, 16:01

Почему перепутаны года? Больничный с 27.11.2012 года и 126 дней по 02.04.2013г. Социальный отпуск ей не положен. Отпуск общей продолжительности составляет 30 дней (гос.служба). У меня получилось 17,5 дней положенной компенсации.
За 2 недели отдел кадров сотрудник таки предупредил и заявление написано еще 10.12., а до бухгалтерии приказ дошел...
Спасибо Вам
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 164
З нами з: 31 березня 2011, 10:22
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская Область

Увольнение во время ухода за ребенком до 3-х лет

mulberry » 25 грудня 2014, 16:36

Ver_lena, в першому повідомленні дати були такі:
Цитата написав:Больничный лист по беременности и родам с 27.11.2012 по 02.04.2014г.  Отпуск за
ребенком до 3-х лет с 03.04.2014г. Дата увольнения 25.12.2014 года.
7 повних місяцівх2,5 дні(норматив для держслужбовців)=17,5, за правилом заокруглюєте до більшого цілого числа( 18 днів). Відносно того, що не дійшло до бухгалтерії...Є у вас наказ про облікову політику із графіком документообігу? Там все це має бути прописано. Наказ кадровик вам видавав під розписку? Ви ж себе мали б якось застрахувати? Кадровику-догану за невиконання наказу про облікову політику. Ну що ще тут вдієш?..

Добавлено (25.12.2014, 16:27)
---------------------------------------------
А взагалі, у нас кількість днів компенсації розраховує кадрова служба і  вказує це в у наказі на звільнення.

Добавлено (25.12.2014, 16:36)
---------------------------------------------
Навіть на звичайні відпустки накази до бухгалтерії мають подаватись заздалегідь, щоб встигнути розрахуватись з працівником за 3 дні до початку відпустки, згідно ст.21 ЗУ Про відпустки.Що й казати за накази про звільнення, та ще й наприкінці бюджетного року...
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Cortés

Увольнение во время ухода за ребенком до 3-х лет

annamastabaeva2510 » 26 грудня 2014, 11:37

Пишите докладную записку на имя руководителя с причиной не своевременного расчета. а в январе отразите начисление. другого пути нет, в любом случае увольнение в декабре в отчете по ЕСВ показывайте, и 1 ДФ, а все начисления будут в январских отчетах согласно бухгалтерской справки

Добавлено (26.12.2014, 11:37)
---------------------------------------------
Пишите докладную записку на имя руководителя с причиной не своевременного расчета. а в январе отразите начисление. другого пути нет, в любом случае увольнение в декабре в отчете по ЕСВ показывайте, и 1 ДФ, а все начисления будут в январских отчетах согласно бухгалтерской справки
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 49
З нами з: 12 листопада 2014, 16:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Увольнение во время ухода за ребенком до 3-х лет

Ver_lena » 21 січня 2015, 19:07

Спасибо большое.
smile
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 164
З нами з: 31 березня 2011, 10:22
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская Область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей