Використання власних надходжень

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Використання власних надходжень

Кузя » 02 липня 2015, 15:01

Доброго дня. В минулому році будинком культури надавалися платні послуги (проводили дискотеки), на 01.01.2015 року на рахунку утворився залишок цих коштів. У 2015 році будинки культури нашого району передавалися на фінансування до районного бюджету (виплачують заробітну плату і комунальні послуги), все майно, включаючи приміщення, залишилося на балансі сільської ради, кошти на рахунку - також залишилися. У січні, лютому сільська рада ще оплачувала по загальному фонду по КФК 110204 комунальні послуги, кредиторську заборгованість. Чи може сільська рада оплатити із спеціального фонду (залишок власних коштів по КФК 110204) матеріали для поточного ремонту сільського будинку культури? :30:
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 204
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Звідки: Рівне
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Використання власних надходжень

Кузя » 08 липня 2015, 07:35

Допоможіть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 204
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Звідки: Рівне
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Використання власних надходжень

EVGENIY » 08 липня 2015, 08:03

Кузя написав:Допоможіть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Попробуйте поиск по форуму, где то уже про это писали!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8366
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 83 раз.
Подякували: 919 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Використання власних надходжень

Станкус Тетяна » 08 липня 2015, 08:42

Так, сільска рада може і далі проводити видатки на потреби будинку культури. Але в зв'язку з тим, що у 2015 році будинок культури вже передано на фінансування до району, то до району потрібно передати субвенцію на зазанчені цілі.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Використання власних надходжень

Кузя » 08 липня 2015, 14:08

Знайти на форумі такої теми не можу. А як передати власні надходження? Ми ще такого не практикували. Та і районна адміністрація не хоче ці кошти забирати, а ремонт дуже треба (тече дах).
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 204
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Звідки: Рівне
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Використання власних надходжень

Станкус Тетяна » 14 липня 2015, 09:38

У зв’язку з тим, що заклад перейшов на фінансування з районного бюджету (зміна підпорядкованості), усі бюджетні рахунки для операцій, в тому числі рахунки для зарахування власних надходжень бюджетних установ, закриваються.
Орган Держказначейської служби на підставі платіжного доручення клієнта перераховує залишки коштів на інший відкритий рахунок клієнта.
Це питання унормовано ч.1 ст. 57 і ч. 9 ст. 78 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI та Порядком відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженим наказом Мінфіну від 22.06.2012 р. № 758.
Тобто, на кінець 2014 року рахунок для обліку власних надходжень будинку культури необхідно було закрити та відкрити новий (при відділі культури райдержадміністрації – розпорядник коштів, через якого фінансуватиметься заклад), на який перерахувати залишок коштів, що склався на 01.01.2015 р.
Порядок використання залишків бюджетних коштів та внесення змін до спеціального фонду кошторису врегульовано п. 49 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою КМУ від 28.02.2002 р. № 228.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість