депозит в бюджетній установі

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
депозит в бюджетній установі

nnataliya » 07 квітня 2016, 15:58

Добрий день! Чи може бюджетна організація покрасти кошти (власні надходження ) на депозит?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 25 грудня 2015, 20:04
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: депозит в бюджетній установі

EVGENIY » 07 квітня 2016, 16:14

Дивлячись яка


П.С. Опечатка конечно у вас прям по Фрейду  :36:
покрасти
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8451
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 97 раз.
Подякували: 1011 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: депозит в бюджетній установі

nnataliya » 11 квітня 2016, 08:21

ой, это нужно было так написать :57: . 
Департамент, органы местного самоуправления
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 25 грудня 2015, 20:04
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: депозит в бюджетній установі

EVGENIY » 11 квітня 2016, 08:58

9. Створення позабюджетних фондів органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та іншими бюджетними установами не допускається. Відкриття позабюджетних рахунків для розміщення бюджетних коштів (включаючи власні надходження бюджетних установ) органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та іншими бюджетними установами забороняється, крім випадків, передбачених частиною восьмою статті 16 та частиною другою статті 78 цього Кодексу, а також крім розміщення закордонними дипломатичними установами України бюджетних коштів на поточних рахунках іноземних банків, розміщення на поточних рахунках у банках державного сектору власних надходжень державних і комунальних вищих навчальних закладів, наукових установ та закладів культури, отриманих як плата за послуги, що надаються ними згідно з основною діяльністю, благодійні внески та гранти, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, та розміщення вищими і професійно-технічними навчальними закладами на депозитах тимчасово вільних бюджетних коштів, отриманих за надання платних послуг, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, якщо таким закладам законом надано відповідне право.

 


 Стаття 13. Складові частини бюджету


(Кодекс бюджетний,  ВР України, від 08.07.2010,  № 2456-VI "Бюджетний кодекс України")
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8451
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 97 раз.
Подякували: 1011 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: депозит в бюджетній установі

Любов82 » 26 вересня 2017, 09:10

Підкажіть, будь -ласка, проводки по розміщенню депозиту. Дякую.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 55
З нами з: 05 березня 2015, 09:50
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей